Wycieraczka gumowa – na jesienną słotę i kapryśną zimę

Jeśli rzadko korzystasz ze środków transportu, Twoje buty po powrocie do domu stanowią mało estetyczną dokumentację przebytej drogi. Błoto i pośniegową breję najlepiej wyczyścić jeszcze przed wejściem, aby nie ubrudzić podłogi w holu – pomoże Ci w tym wycieraczka ażurowa.

Dywanik został wykonany z gumy, dzięki czemu nie zaszkodzi mu wilgoć i z łatwością go umyjesz. Wystarczy opłukać go w ciepłej wodzie, aby pozbyć się zaschniętego błota. Ze względu na dużą odporność na czynniki atmosferyczne gumowa wycieraczka może stać na dworze – dzięki temu domownicy i goście mogą wstępnie oczyścić buty przed przestąpieniem progu domu. Ażurowa forma ułatwia zebranie brudu i wilgoci z podeszew, a przy okazji zapewnia wycieraczce dekoracyjny wzór „śnieżynek”.

Wycieraczka do butów najbardziej przydaje się w okresie jesienno-zimowym, gdy pogoda daje się we znaki deszczem, śniegiem i zmiennymi temperaturami. Przy wyjątkowo złych warunkach warto postawić wycieraczkę przed drzwiami zewnętrznymi – gumowa mata pozwoli gościom złapać równowagę na odlodzonej powierzchni. Wycieraczka powinna leżeć również przed sklepami, restauracjami, hotelami – zadbaj, by Twoi klienci czuli się komfortowo jeszcze przed wejściem do lokalu.

wycieraczka - wymiary
Długość 75 cm
Szerokość 45 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał guma