Wycieraczka Tree – stylowo udekoruje wejście

Zapewne wybierając rozmaite elementy wyposażenia wnętrz, sugerujesz się głównie ich walorami użytkowymi. Pragniesz, aby były trwałe, solidnie wykonane i dobrze spełniały swoją funkcję. Prezentowana wycieraczka do butów taka właśnie jest. A do tego ma szalenie atrakcyjny wygląd. To duża zaleta, gdyż to niepozorne akcesorium jest wizytówką domu. Dlatego warto postarać się o nietuzinkowy model.

Wycieraczka Tree o wymiarach 45 x 75 cm ma dekoracyjny charakter. Zdobi ją przepiękny motyw drzewa. Wykonana jest z gumy zabarwionej na głęboki, złoty kolor. Całość wygląda bardzo elegancko. Ten gadżet pozwoli Ci dobrze oczyścić obuwie z zanieczyszczeń, tym samym uniemożliwi wniesienie ich do środka. Guma ma właściwości antypoślizgowe, co zwiększa nie tylko bezpieczeństwo, ale także zapobiega przemieszczaniu się wycieraczki.

Użycie tak trwałego surowca do jej produkcji sprawia, iż może być umieszczona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przed wejściem do domu, mieszkania lub biura. Wyczyszczenie jej nie sprawi Ci kłopotu. Dzięki temu wycieraczka do czyszczenia butów zawsze będzie prezentować się nienagannie, a w ten sposób zapraszać Twoich gości do przekroczenia progu.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 75 cm
Waga 1.83 kg
Do pobrania