Wykałaczki dekoracyjne – idealne do koreczków, dań „na jeden kęs” i drinków

Choć przekąski to domena wszelkiego rodzaju przyjęć (od luźnych domówek po uroczystości rodzinne), to można podawać je także na co dzień, np. do oglądania telewizji. Wykałaczki dekoracyjne pomogą Ci je przygotować i efektownie zaprezentować na talerzu.

Nie ma lepszego sposobu na podanie drobnych smakołyków! Patyczek mocno spaja wszystkie składniki, dzięki czemu uformowane zakąski nie rozpadają się i zachowują apetyczny wygląd. Są to wykałaczki bambusowe – egzotyczny materiał zapewnia im elastyczność, odporność na wilgoć oraz wysoką temperaturę. Końcówka wykonana z kolorowej plecionki i dwóch koralików nie tylko ładnie wyeksponuje przystawki, ale też ułatwi trzymanie ich w palcach. Wykałaczki te sprawią, że przygotowane przez Ciebie potrawy zrobią furorę i znikną ze stołu szybciej, niż myślisz.

Wykałaczki ozdobne świetnie nadają się do szybkich przekąsek z kawałków wędliny, sera, oliwek czy pomidorków koktajlowych. Za pomocą wykałaczek możesz też przygotować zabawne dania dla dzieci (np. owocowego jeża) oraz małe zakąski na ciepło podawane z sosem. Możesz też nadziać na patyczki kawałki owoców i w ten sposób przystroić kolorowe drinki.

Do pobrania