Innowacyjne rozwiązania w kuchni

Zaparzacz do kawy i herbaty to produkt, który znajdzie swoje miejsce w każdym gospodarstwie domowym i szybko zostanie polubiony przez jego domowników. Jest to urządzenie wysoce funkcjonalne, po które sięgamy niemal każdego dnia. Jeśli w dodatku jest tak elegancki i prekursorski na pewno szybko zdobędzie nasze uznanie. Zaparzacz wyposażony jest w flirt tłokowy wykonany ze stali nierdzewnej, który oddziela zmieloną kawę i herbatę od otrzymanego napoju. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Zaparzona kawa i herbata jest od razu gotowa do spożycia i nie pływają w niej fusy. Zaparzacz wykonany jest z żaroodpornego szkła, można lać do niego wrzątek, bez obaw, że szkło pęknie.

 

Nowoczesna estetyka i wysoki pragmatyzm artykułu

Zaparzacz do herbaty przybrał kształt wygodnego dzbanka. Jego rączka jest komfortowa i znacznie ułatwia korzystanie z artykułu. Żaroodporna pokrywa z opływowym uchwytem chroni przed oparzeniem się, a poręczny lejek, tzw. „dziubek” pozwala na precyzyjne nalewanie napoju. Dzbanek prezentuje się nowocześnie, co jest uzyskane przez Połącznie przezroczystego szkła i stali nierdzewnej srebrnej. Przezroczyste szkło oprócz waloru estetycznego ma bardzo praktyczny wymiar. Dzięki niemu można podejrzeć, na jakim etapie zaparzania jest nasza kawa lub herbata. Dzbanek jest łatwy w czyszczeniu. Nie wymaga specjalnych zabiegów, po opróżnieniu z pozostałości po kawie, możemy go umyć ręcznie lub w zmywarce. Objętość dzbanka pozwala na zaparzenie herbaty dla kilku osób, co docenimy podczas spotkań w gronie przyjaciół. W sposób komfortowy przygotujemy większa ilość gorącego napoju.

 

zaparzacz do kawy i herbaty - wymiary
Pojemność 1l
Waga 0.504 kg
Do pobrania
Informacje techniczne
Zaparzacz tłokowy do kawy i herbaty. Wewnątrz dzbanek wyposażony jest w filtr tłokowy ze stali nierdzewnej, który doskonale separuje zmieloną kawę lub herbatę od otrzymanego napoju. Dzbanek wykonany jest z żaroodpornego szkła.