Lampa LED E27 4W – ekologiczna, energooszczędna, pasująca do wielu rodzajów lamp

Żarówka LED wyposażona w taki gwint stanowi obecnie najpopularniejszy standard, jeśli chodzi o źródła światła. To zamiennik chętnie używanych dotychczas modeli wolframowych i halogenowych. Na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie, choć wiele je różni. Przede wszystkim technologia wykorzystywana podczas ich produkcji, przekładająca się na większą trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Prezentowana żarówka LED z gwintem E27 ma długość 7,9 cm oraz średnicę równą 4,5 cm. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym/opal. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz przyjazna dla środowiska, gdyż nie zawiera szkodliwej rtęci ani ołowiu. Cechuje ją długa żywotność sięgająca 15 000 godzin oraz stosunkowo niski pobór energii. W tym przypadku wynosi on zaledwie 4W.

Lampa LED E27 4W stanowi odpowiednik tradycyjnej żarówki o mocy 30W. Emituje światło o temperaturze barwowej 3000K, czyli ciepłej białej. Najlepiej sprawdzi się w takich wnętrzach jak sypialnia czy salon. Dzięki niej wprowadzisz do nich przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Wymiary
Średnica 4,5 cm
Wysokość 7,9 cm
Waga 0.112 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo