Zawieszka materiałowa serce – święta pełne miłości

Serce kojarzy się z miłością i bliskością, a przez to jest chętnie wykorzystywanym motywem, także w czasie świąt Bożego Narodzenia. Szukasz delikatnej ozdoby, która wprowadzi do Twojego wnętrza ciepły, przyjazny klimat? Zawieszka materiałowa serce to znakomity wybór. Możesz wykorzystać ją do przystrojenia choinki, a także zawiesić w oknie, nad kominkiem lub w innym miejscu, które w Twoim domu wymaga przystrojenia.

Podstawę dla świątecznej zawieszki stanowi metal w kształcie serca opleciony bawełnianym sznurkiem. Ten materiał wykonania osadza ją w bardzo modnym obecnie nurcie eko. Ażurowa forma ozdoby oraz jej kremowe zabarwienie sprawia, że prezentuje się lekko i subtelnie. Jej atrakcyjność dodatkowo podnoszą frędzle ozdobione koralikami. Prezentowana zawieszka ma wymiary 63 cm długości oraz 15 cm szerokości. W naszej ofercie znajdziesz również większy model o wymiarach: 90 × 19 cm.

Z uwagi na plecioną formę zawieszka serce świetnie sprawdzi się we wnętrzach boho i scandi. Pięknie będzie prezentowała się jako element wiszącej kompozycji zaaranżowanej na gałęzi, zwłaszcza gdy połączysz ją ze światełkami LED.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 19 cm
Waga 0.106 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród