Zawieszka gwiazda materiałowa – zwiastun dobrych nowin

Zaliczasz się do tych, którzy zasiadają do kolacji wigilijnej dopiero po wypatrzeniu pierwszej gwiazdki na niebie? Mamy dla Ciebie dekorację, dzięki której ten motyw zagości w bożonarodzeniowej aranżacji Twojego domu. Zawieszka materiałowa w kształcie gwiazdy świetnie nadaje się na dekorację choinki. Możesz zainstalować ją również w oknie. Po połączeniu z łańcuchem światełek LED będzie dobrze widoczna nawet po zmroku.

Świąteczna zawieszka wykonana jest z bawełnianego sznurka oplecionego na metalowym stelażu. Dzięki kremowemu zabarwieniu gwiazda ma bardzo uniwersalny charakter. Wprawione w ruch luźno zwisające frędzle, będą efektownie falować. Do wyboru masz zawieszki w dwóch rozmiarach: 54 × 16 cm oraz 70 × 20 cm. Wybierz tę, która lepiej odnajdzie się w Twoim mieszkaniu.

Gwiazda materiałowa to zawieszka, która najlepiej odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w stylu boho, oraz scandi. Dobrze będzie korespondowała z typową dla takich aranżacji lekkością oraz ciepłem. Wprowadzi do nich świąteczny klimat.

Wymiary
Długość 54 cm
Szerokość 16 cm
Waga 0.066 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród