Krzesło Batilda -A1, czyli przepis na przestrzeń marzeń

Meble przeznaczone do codziennego użytku powinny być nie tylko estetycznie wykonane i solidne, ale przede wszystkim komfortowe. Krzesło do jadalni Batilda -A1 jest doskonałym połączeniem tych wszystkich cech. Nawet długie godziny spędzone na tym minimalistycznym modelu nie będą skutkować bólem pleców.

Szare krzesło Batilda -A1 nada niepowtarzalnego charakteru każdej jadalni. Uwagę przykuwa organiczny kształt siedziska z wygiętym oparciem, które umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji. Tkanina, z której zostało wykonane obicie, jest przyjemna w kontakcie ze skórą i odporna na przetarcia. Stabilność na każdej powierzchni zapewniają cztery nogi zaprojektowane z czarnego metalu malowanego proszkowo.

Krzesło ma wysokość 82,5 cm, szerokość 48 cm oraz głębokość 55 cm. Jego konstrukcja to idealne wyważenie nowoczesności i klasyki. O uniwersalności modelu świadczy jego stonowana kolorystyka.

Jeśli podoba Ci się stylistyka krzesła Batilda -A1, to koniecznie zapoznaj się z pozostałymi elementami, które wchodzą w skład kolekcji.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Głębokość 55 cm
Wysokość 82,5 cm
Waga 12.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona