Nowoczesność i wygoda dla potrzeb twojego mieszkania

Jeżeli szukasz wygodnego, a jednocześnie ozdobnego i eleganckiego krzesła do swojego mieszkania, to krzesło Merlot nadaje się do tego idealnie. Komfortowe, stylowe o pięknej kolorystyce stanie się ozdobą pomieszczeń w nowoczesnej i klasycznej aranżacji. Pasuje do salonu, sypialni i gabinetu.

Z pojedynczym krzesłem Merlot możesz stworzyć swój własny domowy azyl do wypoczynku, czytania i picia ulubionej kawy. Z całym kompletem – elegancką aranżację dla rodziny i gości na czas wspólnych posiłków czy przyjęć. Krzesła obite są wytrzymałym na przetarcia materiałem będziesz się nimi długo cieszyć.

Do wykonania krzesła Merlot użyto płyty wiórowej, sklejki, materiału obiciowego (welwet) i metalu malowanego metodą proszkową (stelaż). Krzesło ma wysokie oparcie i wygodne podłokietniki. Czworonożny stelaż jest w tym samym kolorze, co materiał obiciowy. W tym przypadku jest to szlachetny odcień granatu. Wymiary wynoszą: 55,5 × 87,5 × 43,5 cm.

Granatowe krzesło Merlot pasuje do różnych aranżacji w ciepłej i chłodnej kolorystyce. Można zestawiać je z klasycznymi drewnianymi meblami, lub nowoczesnymi o nietypowych kolorach. Na krześle można położyć ozdobne poduszki w kontrastowych jasnych barwach.

Wymiary
Szerokość 55,5 cm
Głębokość 43,5 cm
Wysokość 87,5 cm
Waga 14 kg
Do pobrania