Ramona – solidne krzesło do Twojego stołu kuchennego

Zależy Ci na prostym, a zarazem eleganckim krześle kuchennym, które będzie stanowiło doskonałe tło aranżacyjne? Ramona to dobry wybór. Mebel ten umożliwi Ci swobodne spożywanie posiłków w gronie najbliższych. Oprócz tego możesz go wykorzystać jako fotel do siedzenia w biurze lub domowym gabinecie.

Białe krzesło Ramona zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego o nazwie polipropylen. Producent pokrył go jeszcze dodatkową warstwą skóry ekologicznej, dzięki czemu krzesło jest łatwe w utrzymaniu w czystości i przyjemne w dotyku. Najwyższy komfort wielogodzinnego siedzenia zapewniają podłokietniki, szerokie siedzisko oraz profilowane oparcie. Z kolei duże obciążenia doskonale znoszą nogi z drewna kauczukowego, pokrytego warstwą oleju.

Krzesło Ramona znakomicie sprawdzi się w kuchni lub jadalni utrzymanej w stylu skandynawskim, gdzie królują ciepłe, stonowane barwy oraz naturalne materiały. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mebel ten umieścił w nowoczesnym wnętrzu w towarzystwie szklanego stołu.

Wymiary
Szerokość 57 cm
Głębokość 52,5 cm
Wysokość 85 cm
Waga 14 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona