Rozsiądź się jak król na krześle Waylor

Nawet wielogodzinne przesiadywanie za rodzinnym stołem wcale nie musi skutkować bólem pleców i dyskomfortem. Dowodem na to jest krzesło do jadalni Waylor, które zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Mebel klasy premium utrzymany w ciepłej kolorystyce doda przytulnego charakteru każdemu wnętrzu.

Krzesło w kolorze camelowego brązu zostało obite miękką tkaniną, która jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie odporna na przetarcia. Podstawę stanowią cztery, czarne metalowe nogi malowane proszkowo. Takie połączenie materiałów nie tylko elegancko się prezentuje, ale przede wszystkim świadczy o wytrzymałości mebla i łatwości w jego pielęgnacji. Przyjęcie wygodnej pozycji umożliwiają głębokie siedzisko i odpowiednio wyprofilowane oparcie.

Model Waylor o wysokości 88 cm, szerokości 54 cm i głębokości 58,5 cm to prawdziwy majstersztyk. Trudno nie zwrócić uwagi na siedzisko z podniesionymi krawędziami oraz ozdobne, kwadratowe przeszycia, które tworzą subtelny efekt wgłębienia.

Krzesło Waylor to ponadczasowy i stylowy model, do którego z łatwością dopasujesz inne elementy wyposażenia tworząc spójne i niebanalne aranżacje.

Wymiary
Szerokość 54 cm
Głębokość 58,5 cm
Wysokość 88 cm
Waga 14.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona