Zestaw kwadratowych stolików Cross jako alternatywa ławy do salonu

Trudno Ci wyobrazić sobie aranżację salonu bez ławy kawowej? A co powiesz na funkcjonalny zestaw stolików kawowych Cross? To komplet składający się z trzech mebli o różnych wysokościach i szerokościach. Znakomicie odnajdzie się zarówno w małych wnętrzach jak i w dużych przestrzeniach salonowych.

Na szklanych blatach stolików Cross możesz ustawić zastawę deserową lub filiżanki z gorącymi napojami podczas wizyt gości. Idealnie sprawdzą się również do przechowywania gazet, magazynów oraz innych podręcznych drobiazgów, które chcesz mieć zawsze blisko siebie.

Konstrukcja tych mebli opiera się na dwóch materiałach: szkle oraz metalu. Gwarantują one wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Blat ze szkła hartowanego o grubości 8 mm wspiera się na chromowanych nogach, które zostały wyposażone w nakładki zabezpieczające podłogę przed zarysowaniem. Trzy stoliki Cross możesz użytkować razem lub osobno. Świetnie wpiszą się w wystrój nowoczesny, industrialny oraz loftowy.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 55 cm
Waga 19 kg
Do pobrania