Zestaw akcesoriów biurowych 2 – dobra organizacja pracy i nauki

Czy wiesz, jak rozbudować możliwości biurka? Dobrym rozwiązaniem jest zestaw akcesoriów biurowych 2, które stworzą dodatkowe miejsce do przechowywania. W zestawie znajdziesz panel, kieszeń i tablicę.

Jako baza sprawdzi się panel szczebelkowy, na którym możesz zawiesić akcesoria. Schludna i prosta konstrukcja o wymiarach 60x55 cm sprawdzi się nawet w niewielkim metrażu. Jego wybarwienie dąb polski wpadnie w oko miłośnikom stylu eko.

Długopisy, flamastry, linijkę oraz bloczek notatnika możesz schować w kieszeni. Ten niepozorny element pozwoli Ci mieć wszystkie biurowe drobiazgi zawsze pod ręką. Na dobre pożegnaj się ze zwykłym stojakiem na biurko.

Ciągle przyklejasz do blatu karteczki z notatkami? Skorzystaj z zalet metalowej tablicy, do której możesz przyczepić karteczki za pomocą magnesów. Proste, prawda?

Metalowe elementy zostały wykonane w kolorze popiel.

Zestaw akcesoriów biurowych możesz zawiesić nad biurkiem z kolekcji Princeton. Taki duet doskonale spełni swoją rolę: tworzy dodatkowe miejsce na podręczne przedmioty, jednocześnie pozostawiając szeroki blat do dyspozycji.

Modai - wymiary
Głębokość 2 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 55 cm
Waga 4.76 kg
Do pobrania