Zestaw balkonowy Austin – kompaktowe trio

Marzysz o przestrzeni, w której będziesz mógł odpocząć, celebrować lato, zachwycać się przyrodą i napić się kawy lub wypić drinki? Polecamy zestaw mebli balkonowych Austin składający się z 1 stołu i 2 krzeseł, który świetnie sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich w plenerze oraz wewnątrz.

Trzyelementowy zestaw ogrodowy można używać na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość złożenia, nie będziesz miał problemu z jego przechowywaniem, np. w domku ogrodowym czy pod ścianą na balkonie.

Siedzisko, oparcie oraz blat stołu wykonano z tworzywa sztucznego -  technorattanu. To właśnie on sprawia, że meble możesz postawić zarówno w cieniu, na słońcu, w deszczu – pozostają odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Komplet osadzono na stabilnym i wytrzymałym na korozję metalowym stelażu.

Technorattanowy zestaw na balkon i taras Austin to rozwiązanie kompaktowe, funkcjonalne i praktyczne. Sprawdzi się na niewielkich balkonach, kawiarniach lub domowym patio.

Austin - wymiary
Waga 15 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał technorattan