Zestaw do czyszczenia 2200 SENCOR - profesjonalna pielęgnacja delikatnych powierzchni

Są takie rzeczy, które warto mieć zawsze przy sobie. Chusteczki higieniczne, kilka plastrów opatrunkowych i zestaw do czyszczenia 2200 SENCOR, który docenią szczególnie fotografowie, osoby pracujące przed komputerem czy noszące okulary. Zestaw 4w1 w wygodnym woreczku jest przeznaczony do oczyszczania delikatnych powierzchni, na których zabrudzenia, a nawet odciski palców pojawiają się wyjątkowo łatwo - i przeszkadzają w pracy.

Jak zapomnieć o zabrudzeniach w czterech prostych krokach? Z zestawu do czyszczenia 2200 SENCOR wyjmij detergent i precyzyjnie zaaplikuj na zabrudzoną powierzchnię. Za pomocą ściereczki z mikrofibry rozprowadź płyn i wytrzyj do sucha. Rozmiar 20 x 20 pozwoli szybko umyć nawet duży ekran telewizora czy komputera. Aby uporać się z kurzem zalegającym między klawiszami klawiatury, skorzystaj z antystatycznego pędzelka. Ostatnim krokiem będzie zabezpieczenie zestawu przed zgubieniem - w tym celu zapakuj jego elementy do dołączonego woreczka i przechowuj w łatwo dostępnym miejscu.

Zestaw do czyszczenia 2200 SENCOR przyda się w każdym domu - Twoje sprzęty elektroniczne natychmiast odzyskają dawny wygląd, a praca na nich stanie się o wiele przyjemniejsza.

Do pobrania