Zestaw garnków Monsun (5 elementów) – podstawowy komplet do gotowania

W kuchennych szafkach trzeba pomieścić nie tylko garnki, ale i produkty spożywcze, akcesoria oraz urządzenia elektryczne. To zrozumiałe, że czasami brakuje miejsca, dlatego mamy dla Ciebie praktyczny komplet garnków ze stali nierdzewnej, który doskonale sprawdzi się nawet w małej kuchni.

Nie musisz mieć kilkunastu różnych garnków – do przygotowania obiadu wystarczą Ci zaledwie dwa lub trzy podstawowe. Oferta zawiera garnek 1 l o średnicy 14 cm z pokrywką, garnek 2,8 l o średnicy 20 cm z pokrywką oraz rondel 1,2 l o średnicy 16 cm. Zestaw garnków Monsun został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu dno szybko się nagrzewa, a powierzchnia jest łatwa do wyczyszczenia i odporna na zadrapania. Dzięki dużym rączkom z tworzywa sztucznego bez problemu przestawisz nagrzany garnek w inne miejsce.

To znakomity zestaw garnków dla małej rodziny, singli oraz osób, które muszą ograniczać ilość wyposażenia ze względu na niewielki metraż. W dużym garnku możesz ugotować zupę, w małym – makaron, a w rondlu zrobisz młodą kapustę do drugiego dania. Garnki są odpowiednie do płyt gazowych i ceramicznych.

Wymiary
Długość 14/16/20 cm
Średnica 14/16/20 cm
Pojemność 1l/1,2l/2,8l
Waga 1.4 kg
Do pobrania