Zestaw kawowy VALENTINA - kawa w wyjątkowej oprawie

Chcesz zaprosić koleżanki na kawę? Zestaw kawowy VALENTINA sprawi, że to będzie bardzo stylowe przyjęcie! Porcelana jest naprawdę zachwycająca: ktokolwiek wpadnie do Ciebie z wizytą, na pewno będzie tym zestawem oczarowany!

Elegancki zestaw kawowy VALENTINA zawiera wszystko, co niezbędne do spędzenia popołudnia z bliskimi przy aromatycznym napoju. 6 filiżanek, 6 spodeczków, a do tego dzbanek, cukiernica i dzbanuszek do mleka - każdy z elementów w pięknym kolorze ecru, z pozłacanym wykończeniem. Czy to nie brzmi zachwycająco? Zestaw idealnie nadaje się na własny użytek, ale też jako prezent dla bliskiej osoby lub pary. Możesz uzupełnić go o zestaw obiadowy z tej samej kolekcji.

Naczynia wchodzące w skład zestawu kawowego VALENTINA zostały wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałej porcelany New Bone China. Są całkowicie bezpieczne, nie reagują z napojami ani nie chłoną zapachów. Po prostu cieszą oko. Musisz pamiętać jedynie o ręcznym myciu naczyń. Pozłacany rant nie przepada za mikrofalą czy zmywarką.

Wymiary
Szerokość 24,5 cm
Waga 5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna