Zestaw klawiatura i mysz Combo WL Sequence YENKEE – zadbaj o ergonomię pracy przed komputerem

Pracujesz w zawodzie, który wymaga od Ciebie tworzenia wielu tekstów, zarządzania bazami danych, bądź wykonywania obszernych tłumaczeń? A może po prostu szukasz ergonomicznego zestawu dla siebie bądź Twojego dziecka, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Jeśli tak, postaw na zestaw klawiatura i mysz Combo WL Sequence YENKEE.

Dbanie o higienę pracy i przestrzeganie zasad BHP jest ważne nie tylko w firmowym biurze, ale także w domu. Decydując się na zdalny tryb pracy, warto wybrać peryferia komputerowe, które będą nie tylko ergonomiczne, ale także niezawodne i nowoczesne. Klawiatura i mysz YENKEE wykorzystują łączność bezprzewodową (do nawet 10 metrów), dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że nieestetyczne okablowanie będzie szpecić Twoje biurko.

Oba urządzenia wskazujące charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem, a przy tym funkcjonalnością. Gwarantują niezawodność i dokładność (mysz posiada regulowaną czułość do 1600 DPI, a konstrukcja klawiatury zapewnia długą żywotność klawiszy). Mysz i klawiatura łączą się z komputerem przy pomocą jednego tylko nano odbiornika, zatem do ich podpięcia nie musisz marnować dwóch oddzielnych slotów USB. Do zestawu dołączone są baterie, więc zestaw nadaje się do pracy już po wyjęciu z opakowania.

Yenkee Combo WL Sequence - wymiary
Długość 46,8 cm
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 2,3 cm
Waga 0.616 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne