Zestaw wypoczynkowy Salemo 2

Gdy za oknem gości słoneczna pogoda warto ją wykorzystać i zorganizować spotkanie z przyjaciółką w ogrodzie lub na balkonie. Kompaktowy zestaw mebli ogrodowych Salemo 2 umili czas spędzony pod chmurką. Zestaw tworzą dwa fotele i stolik pełniący rolę podręcznego schowka.

Nowoczesny i kompaktowy zestaw to doskonałe uzupełnienie niewielkiej przestrzeni przydomowej. Fotele wyróżniają się wysokimi podłokietnikami oraz poduszkami siedziskowymi, które podnoszą komfort użytkowania. Podręczny stolik kryje w sobie praktyczną przestrzeń do przechowywania koca, poduszek lub przekąsek.

Chcesz mieć funkcjonalny, a zarazem stylowy balkon? Doskonałym rozwiązaniem są meble Salemo z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Zwróć uwagę na nietuzinkową fakturę inspirowaną naturalnym rattanem, która oddaje charakter mebli. Tworzywo cechuje się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nowoczesny zestaw Salemo 2 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: brązowy, grafitowy i cappuccino.

Dzięki meblom ogrodowym Salemo możesz oddać się błogiemu odpoczynkowi.

Salemo - wymiary
Waga 41.65 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Allibert
Informacje techniczne

Zestaw mebli ogrodowo-balkonowych Salemo składa się z 3 elementów:
- 2 krzeseł o wymiarach 67 x 74 x 76 cm (gł. x szer. x wys.);
- stolika z funkcją schowka o wymiarach 76 x 56 x 42 cm (dł. x szer. x wys.).

Materiał: tworzywo sztuczne

Kolor: grafitowy, jasnoszary

Elementy zestawu, dzięki dołączonym obrazkowym instrukcjom, są łatwe w montażu oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.
Meble są objęte gwarancją producenta.

Pozostałe informacje
Gwarancja 24 lata