Zestaw mini latarni dekoracyjnych - do wioski Świętego Mikołaja

Jak Ci się podoba wizja samodzielnego wykonania przystrojenia domu na zbliżające się święta? Takie zadanie pozwoli Ci wykazać się kreatywnością, a dodatkowo da mnóstwo radości oraz satysfakcji. Z zestawem mini latarni dekoracyjnych zbudujesz Świąteczną Krainę, w której zakochają się nie tylko najmłodsi. W dostępnej u nas kolekcji figurek znajdziesz wiele elementów, które zachcesz do niej włączyć. Im więcej ich będzie, tym większe wrażenie będzie robiła stworzona przez Ciebie kompozycja.

Święta Bożego Narodzenia lubią blask. Miniaturowe latarnie uliczne ze światełkami LED zasilanymi bateriami znakomicie wpisują się w tę konwencję. Wyprodukowane są z odpornego na uszkodzenia tworzywa w kolorze czarnym. Uwagę zwraca ich misterne wykończenie obfitujące w detale. W skład kompletu wchodzą 4 smukłe elementy o wysokości 12 cm.

Ozdobne latarnie uliczne możesz ustawić wzdłuż alejki w parku lub ulicy, by ułatwiały jazdę samochodom. Mogą otulać również swoim ciepłym blaskiem domy. Bez tego elementu trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie zimowego miasta. W taki projekt warto włączyć całą rodzinę. Może w ten sposób uda się wam zapoczątkować nową tradycję?

Wymiary
Szerokość 2,5 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.082 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród