Zestaw obiadowy Leaf - wysokiej jakości porcelana

Po latach jedzenia przed telewizorem lub każde we własnym pokoju, zasiadamy znów do wspólnego stołu. Slow food – w tym nacisk na jakość posiłku, sposób jego przygotowania i sztukę wspólnego biesiadowania zdobywa coraz większą popularność. Dla tej kulinarnej filozofii ważna jest również estetyka podania – w tym używane naczynia. Porcelanowa zastawa jest oznaką, że w domu przywiązuje się wagę do wspólnych posiłków i ich jakości. Używa się jej głównie, chcąc podkreślić wagę danego spotkania.

Nic tak nie ozdobi rodzinnego stołu, jak prosty klasyczny komplet białej porcelany. Zestaw obiadowy Leaf składa się z pięciu rodzajów naczyń po 6 elementów. W jego skład wchodzą: talerz obiadowy, talerz głęboki obiadowy, talerz śniadaniowy, filiżanka i spodek.

Porcelanowy komplet obiadowy składa się z 30 elementów. Zestaw ma minimalistyczną formę, co pozwala estetycznie wyeksponować popisowe w Twojej kuchni dania. Porcelana jest wysokogatunkowa i solidna, pełny komplet waży łącznie 8,7 kg. Z pewnością posłuży całej rodzinie przez lata. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Leaf - wymiary
Waga 8.7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana