Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Sypialnia

5 Produktów
pomieszczenie: Sypialnia
-44%
sypialnia s/160 Martina
1939,- 3479,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 zł

-39%
sypialnia s/180 Luca
3399,- 5649,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3119 zł

-39%
sypialnia s/160 Luca
3319,- 5509,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3049 zł

-35%
zestaw mebli Mars
1169,- 1809,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1109 zł

-37%
zestaw mebli Mars
1189,- 1899,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1129 zł

Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie w domu, przeznaczone do relaksu i odpoczynku. Dlatego planując jej wystrój przemyśl kwestię doboru zestawu sypialnianego. Jak ma on wyglądać, aby wnętrze było przytulne? Z ilu i jakich modułów powinien się składać, aby aranżacja była stylowa i funkcjonalna?

 

Ergonomiczne zestawy mebli do sypialni

Współczesne komplety mebli do sypialni składają się z modułów, które są ze sobą kompatybilne, zarówno pod względem stylu, jaki i formy. Można z nich tworzyć dowolne konfiguracje, które wpiszą się w warunki pomieszczenia. Najpierw wybierz wygodne łóżko. Sugerując się jego wielkością oszacuj jaką ilością wolnego miejsca dysponujesz oraz doprecyzuj swoje oczekiwania względem tego pokoju. W skomponowanym przez ciebie zestawie mebli do sypialni nie powinno zabraknąć pakownej szafy. Jeśli zmagasz się
z brakiem wolnej postaw na komodę. Zamiast regału kup wiszące półki, które wykorzystasz jako stoliki nocne lub miejsce do składowania różnych drobiazgów.

 

Nowoczesne komplety mebli do sypialni

Najmodniejsze obecnie zestawy sypialniane mają prostą, pozbawioną finezyjnych ozdób formę. Utrzymane są w subtelnej tonacji ułatwiającej wycieszenie. Dzięki nim sypialnia sprawia wrażenie widnej i przestronnej. Na czasie są meble w naturalnym wybarwieniu, stylistycznie nawiązujące do natury. Zwolennicy skandynawskiego minimalizmu mogą wybrać eleganckie zestawy mebli do sypialni zachowane w bieli. Na każdy komplet mebli do sypialni BRW składają się łóżka, szafy, komody, regały, półki. To bardzo funkcjonalne moduły, urzekające starannością wykonania. Wyprodukowano je z najlepszego gatunku materiałów, dlatego są solidne i trwałe.

 

Zestawy sypialniane – co warto kupić

Aktualne aranżacje sypialni bazują na wykorzystaniu mebli o uniwersalnych wzorach, które zawsze będą aktualne. Indywidualny charakter wnętrza można podkreślić za pomocą dodatków. Meble powinny być praktyczne, estetycznie wykończone. Najwięcej wysiłku włóż w wybór łóżka i szafy do sypialni, gdyż mają one kluczowe znaczenie dla całego wystroju.