Żyrandol Basilano – pałacowy szyk i blask

Basilano to kolekcja awangardowych opraw świetlnych przywodzących na myśl barokowe świeczniki. Poszczególne modele różnią się między sobą ilością ramion. Ten kryształowy zwis jest dosyć okazały, gdyż ma ich aż 12. Oświetlenie o tak praktycznej budowie zapewni optymalną ilość światła, nawet w przestronnych wnętrzach. Ze względu na obecność kryształowych łańcuszków i zawieszek, lampa najlepiej odnajdzie się w luksusowych aranżacjach w stylu glamour.

Żyrandol Basilano przyciąga uwagę nie tylko za sprawą bogato zdobionego korpusu i finezyjnie wygiętych ramion. Zwróć uwagę na wysmakowane połączenie materiałów oraz barw. Stal w kolorze chrom przekłada się na wytrzymałość całej konstrukcji. Szkło o koniakowym wybarwieniu dodaje jej wizualnej lekkości. Każde ramię jest zakończone oprawką imitującą wygląd świeczki, przystosowaną do żarówek z gwintem E14 o mocy 40W.

Ta 12-płomienna lampa wisząca korzystnie będzie prezentować się nad stołem w jadalni. Umocowana jest na transparentnym przewodzie przewleczonym przez łańcuch. Istnieje możliwość regulowania jego długości. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zainstalować żyrandol w sposób, który najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby.

Wymiary
Średnica 100 cm
Wysokość 84 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo