Żyrandol Monte Carlo – oświetlenie "na bogato"

Monte Carlo jest elitarnym osiedlem Księstwa Monako, bazą wyścigów samochodowych, a jednocześnie... historyczną stolicą hazardu. Inspirowane tym wyjątkowym miejscem oświetlenie nie może być banalne!

Żyrandol Monte Carlo w stylu glamour to idealny dodatek do tak zaaranżowanego wnętrza. Sprawdzi się też w aranżacji art deco. Pełnię swojego uroku odkryje przed Tobą szczególnie w otoczeniu ścian pomalowanych na stonowane kolory. Elegancki i bogato zdobiony żyrandol pomoże nabrać wnętrzom wytwornego wyglądu. Będzie znakomita zwłaszcza do sypialni, w której najlepiej wygląda dyskretne, rozproszone światło.

Nowoczesna lampa sufitowa będzie odpowiednia nie tylko do domu, ale i w publicznych miejscach, np. w salach bankietowych. Posiada abażur złożony z transparentnych, beżowych kryształów w kilku rozmiarach. Stelaż wykonany jest z metalu w kolorze starego złota. Wśród kryształków ukryte są trzy oprawki świetlne typu E27, do których należy dokupić pasujące żarówki o mocy max. 40W.

Ozdobny żyrandol ma klasę szczelności IP20. Jego abażur chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i większej niż 1,25 cm.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 6.6 kg
Do pobrania