Nowy blog „Moja Planeta. Dom”

Czytaj
17.11.2015

Nowy blog „Moja Planeta. Dom”

Szukasz inspirujących aranżacji i ciekawych porad na temat urządzania różnych wnętrz w domu? Znajdziesz je wszystkie w wyjątkowym miejscu w sieci – blogu www.mojaplanetadom.pl.

Jak urządzić salon lub przedpokój? Czy mała sypialnia może być funkcjonalna i stylowa? Dlaczego warto zaaranżować kuchnię z wyspą? Na te i inne odpowiadają nasi eksperci Black Red White.

Twój dom – Twoja planeta

Dom to nie tylko cztery ściany, podłogi i okna. To przede wszystkim miejsce, w którym spędzasz czas wspólnie z rodziną, wypoczywasz, gotujesz, a także bawisz się i pracujesz. Nie musisz mieć ogromnej willi czy dwupoziomowego apartamentu, żeby stworzyć wymarzoną i

nowoczesną przestrzeń. Wystarczy dobry pomysł, funkcjonalne meble oraz oryginalne dodatki.

Jaki jest blog www.mojaplanetadom.pl?

Dokładnie taki, jaki powinien być dom – pełen ciepła rodzinnego ogniska, komfortu i harmonii. Dzięki temu po długim dniu w pracy czy szkole każdy domownik chętnie do niego wraca.

Na blogu udowadniamy, że bez względu na styl – klasyczny czy nowoczesny – dom może być piękny i funkcjonalny. A jego urządzenie zależy od naszych własnych pomysłów oraz inspiracji. Czasem jedna mała zmiana ma wielkie znaczenie i może odmienić charakter salonu, sypialni lub kuchni.

Dlatego zachęcamy wszystkich do poszukiwania razem z nami własnego przepisu na wnętrza marzeń. To prostsze niż myślisz! Przejrzysty podział na sześć kategorii tematycznych:

  • kuchnia
  • pokój dzienny
  • pokój młodzieżowy
  • sypialnia
  • biuro
  • inspiracje

pozwoli łatwo i szybko znaleźć pomysłowe porady na temat urządzania różnych pomieszczeń.

Znajdź swoją inspirację na naszym nowym blogu: www.mojaplanetadom.pl.