5 rzeczy, które odmienią pokój dziecka

Czytaj
24.07.2018

5 rzeczy, które odmienią pokój dziecka

Dziecięce królestwo rządzi się swoimi prawami. Reguły pokoju dorosłych tutaj nie obowiązują! Przedstawiamy 5 rzeczy, które sprawią, że pokój dziecka stanie się idealnym miejscem do dorastania.

Black Red White, namiot podwieszany Baldachim

Centrum dziecięcego wszechświata

Teoretycznie dzieci mają milion pomysłów na minutę, a jednak każdy rodzic z pewnością przynajmniej raz usłyszał „nuuuudzi mi się…” Umieść w pokoju dziecka wielofunkcyjne elementy, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Namiot w stylu rdzennych mieszkańców USA zamieni się, w co tylko zechce: tajną kryjówkę, jaskinię albo wieżę księżniczki. To również dodatkowe miejsce do przechowywania zabawek. Namiot Tipi od Black Red White posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, więc możesz bez obaw wstawić go nawet do pokoju małego dziecka. Jedyny problem, jaki może wystąpić? Ciężko będzie zagonić malucha do łóżka!

 

Black Red White, namiot dziecięcy Tipi

 

Odganiamy ciemności

Małe lampki to dobry sposób, żeby subtelnie oświetlić dziecięcy pokój. Zaprojektuj pomieszczenie tak, żeby znalazło się w nim miejsce dla oświetlenia bocznego i podłogowego. Black Red White oferuje szeroki wybór kinkietów, zaprojektowanych z myślą o pokojach dla dzieci. Wiele z nich boi się ciemności; ułatw swojemu maluchowi oswajanie się z nocną porą przy pomocy lampek w zabawnych kształtach. Kraka to lampka dziecięca LED, która ma postać jednorożca, misia, krówki lub wiewiórki. Została wyprodukowana z miękkiego tworzywa, więc dziecko może ją bezpiecznie umieścić obok poduszki. Ponadto posiada funkcję relaksacyjną: automatycznie zmienia kolory, co wpływa kojąco i polepsza jakość snu. Jeśli dziecko często wstaje w nocy, żeby skorzystać z łazienki, spraw mu lampę Bag. Wygodny pasek z tworzywa sprawia, że dziecko może ją przenosić z miejsca na miejsce. Jest ładowana przez port USB, więc nie ulega przegrzaniu.

 

Black Red White, 1. lampka dziecięca Sparino, 2. kinkiet dziecięcy Toy-Star

 

Black Red White, 1. lampka dziecięca Kraka, 2. lampa LED Bag Pink

Utrzymanie porządku? To proste!

Im lepsza zabawa, tym większe porządki – zwłaszcza, jeśli dziecko ma mnóstwo zabawek, a każda jest tą najukochańszą, bez której nie może się obejść. Na naukę porządków nigdy nie jest za wcześnie! Znajdź w pokoju dziecka miejsce na kosze i pojemniki z bezpiecznych materiałów. Wspólnie z pociechą możecie je posegregować, zamieniając obowiązek w grę! W Black Red White masz szeroki wybór pojemników i koszyków, dzięki czemu bez problemy wybierzesz te najlepiej pasujące do wnętrza.

 

Black Red White, 1. pojemnik Infinity 2. kosz

 

Przyjazna atmosfera

Nadmiar ozdób może przytłoczyć dziecko, jednak ich zupełny brak tworzy wrażenie chłodu. Postaw na kilka prostych, ale ciekawych elementów, żeby zachować równowagę w dekorowanym wnętrzu. Proporczyki na taśmie to modny akcent, który dodaje pomieszczeniu przytulności. Podobny efekt tworzą miękkie poduszki. W Black Red White znajdziesz zabawne poduszki-chmurki w 3 kolorach. Razem sprawią, że pokój dziecko nabierze wyjątkowego charakteru i wprowadzą łagodną atmosferę.

Black Red White, 1. girlanda szaro-miętowa, 2. poduszka chmurka

 

Black Red White, komplet pościeli dziecięcej Miętowy Słoń

Nauka przez zabawę

Ćwiczenie ważnych w życiu umiejętności, takich jak czytanie i pisanie, nie musi oznaczać ślęczenia przy biurku i monotonnych ćwiczeń. Zamień je w formę codziennej zabawy, którą ułatwi kredowa naklejka na ścianę. Możesz codziennie zapisywać na niej jedną literę alfabetu i trenować z dzieckiem jej zapis. Gdy opanuje podstawy, zostawiajcie sobie krótkie liściki. Naklejka jest łatwa w czyszczeniu, a wielokolorowe kredy zachęcą dziecko do zabawy połączonej z nauką.

 

Black Red White, naklejka kredowa