Dywan Drzewko – chroni małe stópki przed chłodem

Dodatki i dekoracje umieszczone w pokoju dziecka mają duży wpływ na jego rozwój. Szary dywan Drzewko wprowadzi do otoczenia sielankowy akcent, który wprawi Twoją pociechę w wesoły nastrój. Ponadto runo będzie w naturalny sposób stymulować zmysł dotyku u raczkującego malucha.

Pastelowe i neutralne kolory są kluczem do udanej aranżacji dziecięcego pokoju. Nie drażnią, nie wywołują negatywnych reakcji, pozwalają na skupienie. Belgijski dywan uspakaja również wesołym wzornictwem przedstawiającym ptaszki fruwające pomiędzy drzewami. Szare tło jest korzystne także ze względu na mniejszą widoczność plam, których nie sposób uniknąć przy małym dziecku. Oczywiście wypranie (także ręczne) nie stanowi żadnego problemu – dywan polipropylenowy ma właściwości antystatyczne, a niskie runo (7,5 mm) nie gromadzi zanieczyszczeń.

Ze względu na swoje wymiary (120x170 cm) dziecięcy dywan Drzewko nie zakryje całej podłogi. Ustaw dywanik w miejscu wymagającym szczególnej ochrony małych stópek przed chłodem, tj. przy łóżeczku lub w miejscu zabaw dziecka. Możesz go rozłożyć także na wykładzinie dywanowej w podobnej tonacji kolorystycznej.

Drzewko - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen