Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk

O nas

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od ponad 25 lat proponuje klientom rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz. Szerokie portfolio produktów, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

 

GRUPA KAPITAŁOWA
W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 19 spółek zależnych, w tym 7 polskich i 12 podmiotów zagranicznych. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 18 zakładach produkcyjnych. Grupa Kapitałowa posiada fabryki wyposażone w nowoczesne parki maszynowe, własny transport, logistykę i magazyny. Łączna powierzchnia magazynowa wynosi 160 000 m2.
OFERTA
Wieloletnie doświadczenie i nieustanny rozwój sprawiły, że Black Red White posiada jeden z najbogatszych asortymentów meblowych na rynku.
  • Meble pokojowe
  • Meble kuchenne
  • Meble tapicerowane
  • Szafy i garderoby
  • Meble na wymiar
  • Stoły i krzesła
  • Materace
  • Asortyment wyposażenia wnętrz

 

Black Red White posiada także kompleksową ofertę skierowaną do klientów business-to-business.

 

SIEĆ SPRZEDAŻY
Ofertę mebli i dodatków Black Red White można znaleźć w salonach meblowych na terenie całej Polski. Salony zlokalizowane są w największych miastach kraju, jak i niewielkich miejscowościach. Marka prowadzi sprzedaż swoich produktów w 75 salonach firmowych oraz 356 punktach partnerskich. We Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie i Krakowie zlokalizowanych jest 13 największych sklepów marki. Asortyment producenta dostępny jest także w 323 multibrandowych punktach handlowych.

 

Oferta Black Red White jest obecna na 55 rynkach zagranicznych. Produkty polskiego producenta można znaleźć w m.in. w takich krajach, jak: Hiszpania, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Rosja, Łotwa, Litwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Francja, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Serbia, Grecja, Kirgistan, Mongolia, Wielka Brytania, Japonia, Izrael, Kanada, Meksyk, Irlandia czy kraje skandynawskie.

 

sofa Lisera Black Red Whitekolekcja Luca Baby Black Red Whitekuchnie Senso Kitchens Black Red Whitepokój dzienny Amsterdam Black Red White

 

EKOLOGIA
Jednym z priorytetów wpisanych w działalność Black Red White jest troska o środowisko i racjonalną eksploatację zasobów naturalnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, firma zapewnia wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o stan środowiska naturalnego.

 

We wszystkich zakładach produkcyjnych realizowany jest proekologiczny system zarządzania. Wszystkie materiały, komponenty meblowe oraz procesy technologiczne poddawane są analizom i spełniają ekologiczne wymogi. Black Red White współpracuje z dostawcami materiałów produkcyjnych działającymi zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej REACH.

 

W trosce o lokalną społeczność i środowisko naturalne funkcjonuje w Biłgoraju jedna z najnowocześniejszych elektrociepłowni w Polsce, która wyselekcjonowane odpady powstające w procesie produkcyjnym przetwarza na energię cieplną i energię elektryczną. Dzięki temu zakład produkcyjny jest częściowo samowystarczalny, a nadwyżki energetyczne sprzedawane podmiotom zewnętrznym.

 

Narodowa rada ekologiczna w 2008 roku przyznała firmie tytuł „partner polskiej energii” za promowanie nowatorskich rozwiązań na rzecz poprawy środowiska naturalnego.

 

Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.