Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Pomysł na idealny prezent! Karty upominkowe Black Red White już w sprzedaży

Wybór odpowiedniego podarunku na urodziny, imieniny czy parapetówkę nie musi już spędzać snu z powiek. Karta upominkowa od Black Red White dostępna jest przez cały rok we wszystkich salonach firmowych. To praktyczny pomysł na oryginalny i indywidualnie dopasowany prezent.

Karta upominkowa Black Red White Karty upomnikowe Black Red White dostępne są w dwóch nominałach – 50 zł i 100 zł, a kupić można za nie zarówno meble jak i dodatki z oferty firmy. Kartą upominkową Black Red White można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Jeżeli wartość zakupu jest większa niż saldo na karcie, istnieje możliwość dopłacenia reszty.

Karty realizować można w salonach firmowych Meble Black Red White na terenie całego kraju, a ich ważnośc to aż sześć miesięcy. Saldo karty lub datę ważności można sprawdzać w sklepach. Karta nie podlega wymianie na gotówkę.

Od 24.10.2023 r. obowiązuje nowy regulamin kart upominkowych oraz lista salonów w których można korzystać z kart upominkowych. Pobierz regulamin. Z kart podarunkowych można skorzystać z salonów firmowych, które można znaleźć pod linkiem lista salonów.