Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Katalogi

Meble wypoczynkowe 2021/2022

Wyobraź sobie swój Dom, urządzony dokładnie tak, jak chcesz. Zgodny z Twoim stylem życia, upodobaniami, w pełni odzwierciedlający Twoją osobowość oraz to, jaki jesteś naprawdę. Zadbaj o jego charakter i styl, ale też o swoją codzienność.

Łóżka i materace 2021/2022

Sypialnia to oaza spokoju, miejsce wyciszenia i relaksu. Tu spełniają się marzenia o odpoczynku idealnym. Przestronne łóżko, wygodny materac i odpowiedni stelaż zapewnią Ci błogi sen i chwile wytchnienia. Zamień swoją sypialnię w królestwo snu, w którym odetchniesz od codziennych obowiązków.

Stoły i krzesła 2021/2022

Każdy ma w domu takie miejsce, w którym czuje się najlepiej. Ale i tak wszyscy spotykamy się w jadalni. Oto centralny punkt domu. Wnętrze, w którym cieszą nas ulubione dania, a jeszcze bardziej – towarzystwo. Przeglądaj, rozmyślaj, łącz inspiracje z różnych stron katalogu. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci zrealizować każdą wizję domu.

Katalog kuchni na wymiar Senso Kitchens 2021

Kuchnie na wymiar
Senso Kitchens 2021

Zobacz katalog Senso Kitchens! Wybierz styl, kolorystykę, materiały i różnorodne rozwiązania. Poznaj najnowsze trendy i odkryj ponadczasowy czar tradycji. Sprawdź więcej możliwości i przekonaj się, jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

Katalog rodzinnych wnętrz

Inspirujące aranżacje, gotowe rozwiązania, dodatki, a także wiele nowości produktowych – teraz wszystkie te elementy można znaleźć w jednym miejscu – najnowszym Katalogu Rodzinnych Wnętrz od Black Red White.


Kuchnie modułowe 2020/2021

Odkryj funkcjonalność kuchni modułowych! Systemy kuchni rodzinnych Black Red White dają dużo możliwości wyboru, a zróżnicowane moduły pozwalają na dowolne ustawienie kuchni, nawet w małym pomieszczeniu. Znajdź swoją inspirację w katalogu i zaprojektuj kuchnię w programie 3D Cerator Family Line na brw.pl.