Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Katalogi

Katalog kuchni na wymiar Senso Kitchens 2021

Kuchnie na wymiar
Senso Kitchens 2021

Zobacz katalog Senso Kitchens! Wybierz styl, kolorystykę, materiały i różnorodne rozwiązania. Poznaj najnowsze trendy i odkryj ponadczasowy czar tradycji. Sprawdź więcej możliwości i przekonaj się, jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

Katalog rodzinnych wnętrz

Inspirujące aranżacje, gotowe rozwiązania, dodatki, a także wiele nowości produktowych – teraz wszystkie te elementy można znaleźć w jednym miejscu – najnowszym Katalogu Rodzinnych Wnętrz od Black Red White.


Kuchnie modułowe 2020/2021

Odkryj funkcjonalność kuchni modułowych! Systemy kuchni rodzinnych Black Red White dają dużo możliwości wyboru, a zróżnicowane moduły pozwalają na dowolne ustawienie kuchni, nawet w małym pomieszczeniu. Znajdź swoją inspirację w katalogu i zaprojektuj kuchnię w programie 3D Cerator Family Line na brw.pl.

Meble wypoczynkowe 2020/2021

Poznaj możliwości dostępne w najnowszej kolekcji mebli wypoczynkowych, które stworzyliśmy z myślą o Tobie. Zadbaliśmy o każdy detal, by dać Ci wszystko, czego potrzebujesz.

 

Stoły i krzesła 2019/2020

Rodzinne uroczystości, spotkania z przyjaciółmi i codzienne posiłki - nasze życie towarzyskie kręci się wokół stołu. Zadbaj o to, aby każdy znalazł przy nim swoje ulubione miejsce. U szczytu, przy narożniku czy na środku? W najnowszym katalogu znajdziesz modne krzesła i stoły oraz inspirujące aranżacje, które możesz wykorzystać w swojej jadalni.