Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Katalogi

Stoły i krzesła 2021/2022

Każdy ma w domu takie miejsce, w którym czuje się najlepiej. Ale i tak wszyscy spotykamy się w jadalni. Oto centralny punkt domu. Wnętrze, w którym cieszą nas ulubione dania, a jeszcze bardziej – towarzystwo. Przeglądaj, rozmyślaj, łącz inspiracje z różnych stron katalogu. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci zrealizować każdą wizję domu.

Katalog kuchni na wymiar Senso Kitchens 2021

Kuchnie na wymiar
Senso Kitchens 2021

Zobacz katalog Senso Kitchens! Wybierz styl, kolorystykę, materiały i różnorodne rozwiązania. Poznaj najnowsze trendy i odkryj ponadczasowy czar tradycji. Sprawdź więcej możliwości i przekonaj się, jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

Katalog rodzinnych wnętrz

Inspirujące aranżacje, gotowe rozwiązania, dodatki, a także wiele nowości produktowych – teraz wszystkie te elementy można znaleźć w jednym miejscu – najnowszym Katalogu Rodzinnych Wnętrz od Black Red White.


Kuchnie modułowe 2020/2021

Odkryj funkcjonalność kuchni modułowych! Systemy kuchni rodzinnych Black Red White dają dużo możliwości wyboru, a zróżnicowane moduły pozwalają na dowolne ustawienie kuchni, nawet w małym pomieszczeniu. Znajdź swoją inspirację w katalogu i zaprojektuj kuchnię w programie 3D Cerator Family Line na brw.pl.

Meble wypoczynkowe 2020/2021

Poznaj możliwości dostępne w najnowszej kolekcji mebli wypoczynkowych, które stworzyliśmy z myślą o Tobie. Zadbaliśmy o każdy detal, by dać Ci wszystko, czego potrzebujesz.