Dywan Jungle – zabawny i trwały dywan do pokoju dziecka

W trakcie brzydkiej pogody dzieci często się nudzą, ale dywan 133x180 Jungle rozbawi każdego nawet w pochmurny dzień! Sympatyczne zwierzaki na tle turkusowego nieba zaproszą Twoją pociechę do zabawy – rozłóż na dywanie klocki, maskotki i gry planszowe, a maluch szybko zapomni o niesprzyjającej aurze za oknem.

Jeśli Twoje dziecko jest na etapie zainteresowania fauną i florą, dywan ze zwierzętami rozbudzi w nim ciekawość świata. Ten uroczy model przypadnie do gustu również rodzicom. Krótkie runo (9 mm) jest łatwe w odkurzaniu i czyszczeniu, a przecież w pokoju dziecka nie brakuje okazji do zabrudzenia. Antystatyczne włókno Heat Set Frise nie dopuści do elektryzowania i nadmiernego zakurzenia podłogi. Syntetyczna przędza nie ulega płowieniu i ścieraniu, dzięki czemu dywan Jungle zachowa sprężyste i intensywnie kolorowe runo.

Turkusowy dywan dziecięcy z motywem zwierzątek wspaniale ożywi każdy pokój – możesz więc zdecydować się na uniwersalny kolor ścian. Rozłóż go w ulubionym miejscu zabawy, aby dziecko nie miało kontaktu z twardą i chłodną podłogą. Dywan jest odporny na ugniatanie, zatem możesz wsunąć go także pod meble (stolik, łóżko). Dzięki dużej wytrzymałości dywan Jungle sprawdzi się także w przedszkolach i świetlicach.

Jungle - wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 133 cm
Waga 4.68 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne