Przedłużacz 5x2P+Z, 3,0 m – niezbędny w każdym domu

Prawie w każdym pomieszczeniu potrzeba sprzętów zasilanych elektronicznie. Czasem jednak układ pokoju sprawia kłopot i nie pozwala na podłączenie wszystkich urządzeń w jednym miejscu. Jest jednak na to rozwiązanie. Przedłużacz elektryczny perfekcyjnie poradzi sobie z tym problemem.

Przedłużacz 5x2P+Z, 3,0 m przyda się w każdym domu. Fan majsterkowania wykorzysta go w garażu lub warsztacie, gdzie podłączy wiertarkę, szlifierkę, wkrętarkę i inne niezbędne narzędzia. Pani domu posłuży się nim zaś podczas prac domowych. Długi przedłużacz sprawdzi się również jako łącznik kilku urządzeń np. w Twoim gabinecie lub sypialni. Możesz podłączyć do niego np. lampkę, jeśli w pobliżu Twojego łóżka nie ma gniazdka. Umożliwi Ci to wygodne czytanie książki lub oglądanie serialu tuż przed snem. Jednocześnie podładujesz telefon lub komputer.

Przedłużacz posiada 3-metrowy kabel. Sięgnie więc tam, gdzie kabel Twojego urządzenia nie sięga. W 5 gniazdkach umieścisz wiele sprzętów, a uniwersalny, biały kolor sprytnie zharmonizuje się z większością pomieszczeń – dzięki temu dodatek pozostanie niewidoczny.

Wymiary
Długość 300 cm
Waga 0.44 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.