Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Zlewozmywaki, zlewy kuchenne

84 Produkty

Zlewozmywaki służą do mycia owoców, warzyw, a także do naczyń - na pewno wykorzystasz je nawet do odsączania makaronu, ryżu czy rozmrażania mięsa!Od dawna nie są już tylko wyposażeniem o charakterze praktycznym - zlewy posiadają zdobione wnętrza i są wykonane z lekkich, wytrzymałych materiałów.

Urządzasz swoją nową, wymarzoną kuchnię? Koniecznie zobacz ofertę zlewozmywaków w Black Red White i daj się porwać zmianom!

Zlewozmywak granitowy, stalowy, a może ceramiczny?

Zlewozmywak do kuchni może być wykonany z różnych materiałów, które różnią się odpornością na uszkodzenia, designem i łatwością w czyszczeniu. W ofercie BRW znajdziesz zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne.

Zlew granitowy - wieloletnia moda

Zlewy granitowe są odporne na uszkodzenia, pęknięcia, wysokie temperatury, a nawet działanie substancji chemicznych. Wymagają jednak szczególnej troski - niezadbane szybko stracą swój urok. Zlew granitowy jest dostępny w wielu kolorach - od modnej czerni, przez szarości, odcienie brązu i inne. Warto jednak uważać na to, czy jest to prawdziwy zlewozmywak granitowy, czy jedynie z konglomeratu - on rządzi się innymi prawami.

Zlew ze stali nierdzewnej - niezawodny na lata

Zlewozmywak granitowy nie jest dla ciebie? Postaw na zlew ze stali nierdzewnej! To one są wykorzystywane przez profesjonalnych kucharzy, ponieważ są łatwe w czyszczeniu, niedrogie, a także odporne na działanie wysokich temperatur. Są najczęściej dostępne w kolorach stalowych tak jak materiał ich wykonania. Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej dają zatem ograniczone możliwości aranżacyjne.

Zlew ceramiczny - modele dostępne nawet w jasnych kolorach

Zlew ceramiczny jest także odporny na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur. Ten model ma najczęściej najdłuższą gwarancję spośród wszystkich zlewozmywaków! Jest chętnie wybierany ze względu na kolorystykę - zlew można nabyć nawet w kolorze białym, który jest niezwykle modny i fantastycznie wygląda z nowoczesnych wyposażeniem kuchennym.

Zlewy kuchenne - sposób montażu, który spełnia twoje oczekiwania

Zarówno zlewozmywak granitowy, jak i inne modele, mogą być montowane na wiele sposobów. Nie warto wybierać pierwszego lepszego, ale zastanowić się, jaki pasuje do kuchni i twoich oczekiwań.

Zlew nakładany

Zlewozmywak nakłada się na szafki kuchenne pozbawione blatu. Wybierając ten produkt zwróć szczególną uwagę na jego szerokość - musi pasować do mebli.

Zlew podwieszany

Tego typu zlew mocuje się od spodu, wykorzystując wykonane uprzednio wycięcie w blacie szafek kuchennych.

Zlew wpuszczany

Zlewozmywak wpuszczany nie sprawia trudności w montażu - nakłada się go na szafki od góry, w specjalnie wycięty otwór w blacie.

Zlew jedno-, dwu-, a może półtorakomorowy?

Ilość komór ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli zlew jest wykorzystywany każdego dnia do mycia garnków o różnych gabarytach. Mały, jednokomorowy zlewozmywak zapewni ci miejsce na wykonanie podstawowych czynności.

Nie masz w kuchni zmywarki? Rozważ zlew dwukomorowy, w którym łatwiej wyczyścisz wszystkie naczynia.

Ciekawym rozwiązaniem jest także zlew półtorakomorowy, który posiada jedną dużą i jedną mniejszą komorę. Czy jest praktyczny? Jak najbardziej! W mniejszej komorze można np. wygodnie odmrażać mięso, odsączać makaron lub odmaczać sztućce, a w dużej wygodnie zmywać.

Zlew z ociekaczem czy bez?

Zlew z jedną komorą posiada często ociekacz ustawiony z prawej lub z lewej strony. Jej wybór powinien odpowiadać twoim przyzwyczajeniom. Zlew z ociekaczem jest praktyczny dla każdej osoby, która planuje zmywać ręcznie naczynia. Niekiedy nawet przepłukanie jednej szklanki czy talerza sprawia, że nie masz gdzie ich odłożyć! Taki zlew to doskonały wybór na lata.

Zlewozmywak i dodatkowe akcesoria

W ofercie BRW znajdziesz także akcesoria do zlewozmywaka, takie jak baterie i inne produkty, bez których wygodne mycie naczyń byłoby praktycznie niemożliwe. Bateria może być naścienna lub stojąca - dopasuj jej wielkość, kolor oraz dodatkowe funkcje (jak wylewka) do tego, jak często korzystasz ze zlewu. Duże powierzchnie łatwiej wyczyścić modelem, który ma zmienny strumień.

Akcesoria do zlewozmywaka to także myjki, dozowniki, ociekacze wiszące lub stojące, a także różne korki, gdyż nie każdy zlew posiada takie wyposażenie w zestawie.

Zlewozmywaki w ofercie Black Red White

Urządzasz kuchnię? Planujesz jej remont? Wybierz zlew z oferty Black Red White, który stanie się praktycznym miejscem na umycie garnków, patelni, warzyw oraz ozdobi twoje wnętrza! W końcu tylko połączenie wyjątkowej estetyki z aspektami praktycznymi da ci pełną satysfakcję na długie lata.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki