Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Meble Black Red White wyróżnione w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2014”

Meble z oferty Black Red White zdobyły wyróżnienie w konkursie Produkt Roku 2014. Kapituła konkursu, organizowanego przez magazyn Meble Plus, doceniła system modułowy Strzałka w kategorii „Meble dziecięce i młodzieżowe”.
 
Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2014” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Wyboru dokonuje Kapituła, w skład której wchodzą specjaliści z branży meblarskiej. Werdykt stanowi istotną informację dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.
W kategorii „Meble dziecięce i młodzieżowe” wyróżnienie zdobył system modułowy Strzałka z oferty Black Red White Premium. To meble dedykowane pokojom młodzieżowym i dziecięcym o prostym, nowoczesnym designie z oryginalnymi uchwytami i elementami dekoracyjnymi, formą nawiązującymi do kształtu strzałki. Kolekcja utrzymana jest stonowanych kolorach – ‘beżu szampańskim’ oraz ciepłym ‘dębie jasnym belluno’, które stanowią znakomite tło dla akcentów w kolorze intensywnej zieleni.
 
Atutem kolekcji Strzałka jest duża przestrzeń przechowywania. Książki, zabawki i ubrania znajdą swoje miejsce w pakownych komodach, regałach i szafach, w tym wyjątkowo dużej szafie narożnej. Pojemne półki i szuflady pomieszczą wszystkie potrzebne dziecku akcesoria. Istotnym elementem aranżacji pokoju młodzieżowego jest także solidnie wykonane biurko, którego blat pokryty został materiałem o podwyższonej odporności na ścieranie. Co więcej, w kolekcji Strzałka znajdziemy łóżko z praktyczną szufladą do przechowywania pościeli lub innych drobiazgów, a także funkcjonalne łóżko piętrowe wyposażone w szufladę.