Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Śląskie z kolejnym salonem firmowym Black Red White

Już 7 lutego Black Red White uruchamia nowy salon meblowy w Częstochowie. Sklep jest pierwszym salonem firmowym w tym mieście i jednocześnie piątym w całym województwie śląskim. Mieszkańcy Częstochowy będą mogli wybierać spośród bogatej oferty mebli pokojowych i kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.
 
Sieć salonów własnych Black Red White liczy obecnie 77 punktów handlowych, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych w takich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Lublin, Zabrze, Będzin, Chorzów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa i Gdańsk. Swoje meble i dodatki Black Red White oferuje także za granicą. Salony własne znajdują się m.in. na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.
 
W nowo otwartym salonie Black Red White w Częstochowie przy ulicy Kiedrzyńskiej 9 przygotowano mnóstwo pomysłów na oryginalny wystrój mieszkań zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych aranżacji salonów, jadalni, pokoi młodzieżowych, sypialni oraz kuchni. Znajdą tu również szeroką ofertę stołów, krzeseł i szaf. Funkcjonalna organizacja przestrzeni sklepu o powierzchni niemal 2000 m2 sprawia, że odnalezienie konkretnych produktów jest szybkie i przyjemne.
 
W częstochowskim salonie firmowym Black Red White przygotowano ekonomiczną Strefę Dobrych Cen, w której meble dostępne są od ręki. W Studiu Kuchni zaprojektowano 15 przykładowych układów kuchennych, a w Galerii Dodatków Klienci znajdą artykuły wyposażania wnętrz w różnych wzorach, stylach i kolorach - dekoracje, tekstylia oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.
 
Otwarcie nowego salonu Black Red White w Częstochowie to idealna okazja, by skorzystać z wyjątkowych obniżek cenowych. W dniach 7 - 11 lutego meble pokojowe, sypialnie, jadalnie, kuchnie, meble tapicerowane i materace będą tańsze o wartość podatku VAT. Co więcej, Klienci będą mogli kupić cały asortyment w 10 ratach 0%, a zakupione produkty zostaną do nich dostarczone bezpłatnie!
 
Nowy salon firmowy Black Red White w Częstochowie przy ulicy Kiedrzyńskiej 9 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 do 16:00. Więcej szczegółów na temat oferty promocyjnej dostępnych jest w gazetce promocyjnej oraz salonie.