Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Salon partnerski Black Red White w Nysie

W dniu 7 lutego 2014 w Nysie uruchomiony został salon partnerski Black Red White. To kolejny sklep w województwie opolskim, w którym dostępna jest bogata oferta mebli pokojowych, kuchennych i tapicerowanych największej polskiej grupy meblarskiej.
 
Ekspozycja nowego salonu partnerskiego Black Red White w Nysie, zlokalizowanego przy ulicy Grodkowskiej 46, została zorganizowana w funkcjonalny i przyjazny Klientom sposób. Powierzchnię niemal 1000 m2 podzielono na strefy – pokoje dzienne, pokoje młodzieżowe, jadalnie, sypialnie i kuchnie, dzięki czemu odnalezienie i zakup konkretnych mebli jest łatwy i przyjemny. Z ponad 25 zaaranżowanych wnętrz Klienci mogą zaczerpnąć gotowe pomysły na urządzenie własnych mieszkań.
 
W sklepie dostępna jest także szeroka oferta mebli tapicerowanych, szaf z drzwiami przesuwnymi, meblościanek, przedpokoi, stołów oraz krzeseł z oferty Black Red White. Co więcej, w salonie kupić można szereg akcesoriów niezbędnych w kuchni, garderobie czy jadalni. Wśród nich znajdziemy różnego typu dekoracje, ramki na zdjęcia, porcelanę, kieliszki czy wazony.
       
Miłośników funkcjonalnych i pięknych wnętrz zainspiruje 5 gotowych aranżacji przygotowanych z wykorzystaniem mebli kuchennych Family Line. Rozbudowana oferta klasycznych i nowoczesnych frontów, różnego typu szafek oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli na urządzenie ergonomicznej i dopasowanej do indywidualnych potrzeb kuchni.
 
Klienci odwiedzający salon partnerski Black Red White w Nysie, oprócz funkcjonalnych rozwiązań do każdego wnętrza, mogą liczyć na fachową obsługę oraz usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport mebli. Co więcej, sklep oferuje możliwość zakupu asortymentu w ratach.