Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Oferta Black Red White dostępna w salonie partnerskim w Mszanie Dolnej

Mszana Dolna jest kolejnym punktem na mapie salonów partnerskich z ofertą Black Red White. Od lutego mieszkańcy tej niewielkiej miejscowości w województwie małopolskim mogą korzystać z szerokiej oferty meblowej marki Black Red White i czerpać inspirujące pomysły na aranżację pięknie urządzonego i praktycznego wnętrza.
 
Salon partnerski z ofertą Black Red White w Mszanie Dolnej mieści się przy ul. Władysława Orkana 16. Dwupoziomowa przestrzeń salonu o powierzchni 1500 m2 została podzielona na funkcjonalne strefy, w których Klienci z łatwością znajdą wszystko, co niezbędne w urządzaniu domu. W poszczególnych strefach zaaranżowano 17 przykładowych wnętrz. Są to gotowe pomysły na wyposażenie pokoju dziennego, młodzieżowego, jadalni oraz sypialni, przygotowane z wykorzystaniem mebli oraz dodatków Black Red White. W sklepie wyeksponowane są również meble do przedpokoju, pojemne szafy z drzwiami przesuwnymimeble wypoczynkowe.
 
Ofertę meblową Black Red White dostępną w salonie partnerskim w Mszanie Dolnej uzupełnia szeroka gama artykułów wyposażenia wnętrz. W sklepie można wybierać spośród różnego rodzaju lamp, karniszy, obrazów czy dekoracji – wazonów, świeczników, świec, porcelany i wielu innych akcesoriów niezbędnych w jadalni, kuchni i garderobie.
       
Klientów, którym zależy na oszczędnym wyposażeniu swojego mieszkania, z pewnością ucieszy dział wyprzedaży. Mogą oni również liczyć na fachową obsługę i usługi dodatkowe, takie jak montaż mebli. Sklep oferuje bezpłatny transport oraz wnoszenie mebli na terenie miasta.