Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowa ekspozycja salonu Black Red White w Pabianicach.

Salon własny Black Red White w Pabianicach przeszedł gruntowną metamorfozę. Od 5 marca 2014 roku Klienci dokonują zakupów na odnowionej ekspozycji, która została przygotowana w funkcjonalny i przyjazny dla kupujących sposób. Poza olbrzymią ofertą mebli do każdego wnętrza i sporą dawką inspirujących pomysłów na urządzenie domu, mieszkańcy Pabianic znajdą tu również profesjonalne studio kuchni, Strefę Dobrych Cen czy dział wyprzedaży.
       
Meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz Black Red White sprzedawane są obecnie w 74 salonach własnych, w tym 12 wielkopowierzchniowych sklepach (o powierzchni 10 - 15 tys. m2) zlokalizowanych w takich miastach, jak Wrocław, Kraków, Lublin, Zabrze, Będzin, Chorzów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa oraz Gdańsk.
 
Salon własny Black Red White w Pabianicach został przebudowany, a jego ekspozycja o łącznej powierzchni 2200 m2 gruntownie odświeżona. „Salon w Pabianicach powstał po renowacji zabytkowego budynku i stanowi tło dla centrum miasta, wkomponowując się w charakterystykę zabudowy. Można śmiało powiedzieć, że z uwagi na architekturę salon w Pabianicach może stać się perłą wśród salonów Black Red White. Dzięki wykorzystaniu przestrzeni budynku i naturalnego światła w aranżacjach, wnętrza mają autentyczny i niepowtarzalny urok. Salon został stworzony z myślą o lokalnej społeczności, która nie musi już przemieszczać się do oddalonej Łodzi, by skorzystać z kompleksowej oferty Black Red White ” - mówi zarządzający salonem w Pabianicach, Mariusz Słowiński.
 
Z myślą o komforcie Klientów asortyment mebli prezentowany jest na trzech poziomach z podziałem na strefy, dzięki czemu znalezienie odpowiednich produktów jest niezwykle łatwe i przyjemne. Gotowe aranżacje pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni czy jadalniźródłem niewyczerpanych pomysłów. Ofertę sklepu uzupełnia ekspozycja mebli tapicerowanych oraz szaf z drzwiami przesuwnymi.
 
Rozbudowane i zmienione zostało również studio kuchni, gdzie zaaranżowano 13 nowych wnętrz kuchennych. Miłośnicy gotowania znajdą tu propozycje w stylu nowoczesnym i klasycznym oraz przykłady funkcjonalnych rozwiązań, jakie w swoim portfolio mają kuchnie na wymiar Senso Kitchens. Bogata oferta stylów, kolorów i technik wykonania frontów, modeli szafek oraz wyposażenia dodatkowego zadowoli nawet najbardziej wymagających.
       
W sklepie firmowym Black Red White w Pabianicach znajduje się także galeria artykułów wyposażenia wnętrz, w której dostępne są różnego typu dodatki, m.in. dekoracje, ramki na zdjęcia, kolorowe koce i poduszki, lampy czy też oryginalne pościele.
 
Specjalnie dla klientów, którym zależy na szybkich i jeszcze tańszych zakupach, w salonie przygotowano Strefę Dobrych Cen, w której wybierać można spośród produktów dostępnych od ręki - krzeseł, biurek, szafek, regałów, sypialni lub kuchni.
 
Klienci sklepu liczyć mogą na fachową obsługę oraz usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport mebli. Mając na uwadze komfort kupujących, do ich dyspozycji jest także bezpłatny parking.
 
Nowy, odmieniony salon Black Red White w Pabianicach przy ul. Stary Rynek 23 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00, w soboty w godzinach 09:00-15:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 14:00.