Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Meble i dodatki Black Red White w Orzeszu w nowej odsłonie

Salon partnerski Black Red White w Orzeszu, w województwie śląskim, przeszedł gruntowną przebudowę. Na Klientów sklepu czeka obecnie zmodernizowana i jeszcze bardziej funkcjonalna ekspozycja, na której znaleźć można szeroką ofertę wyjątkowych mebli i dodatków do urządzenia wymarzonego mieszkania. Odświeżona została również elewacja budynku, która estetycznie koresponduje z otoczeniem salonu.
     
Nowa, udoskonalona wystawa oferty meblowej i dodatków Black Red White zajmuje przestronną przestrzeń aż 600 m2, na których zaprezentowano 30 przykładowych aranżacji eleganckich i praktycznych pomieszczeń. W odmienionym sklepie w Orzeszu dostępna jest bogata oferta mebli pokojowych, młodzieżowych, do sypialni, jadalni oraz przedpokoju; w różnych stylach i wybarwieniach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Na nowej ekspozycji znajduje się również dział poświęcony meblom tapicerowanym. Klienci wybiorą tu spośród wygodnych sof, narożników, wersalek i foteli, które podniosą komfort odpoczynku. W salonie można kupić także ergonomiczne meblościanki oraz pakowne szafy z drzwiami przesuwnymi.
 
Piękne wnętrze to suma niezwykłych detali. Wiele gustownych i unikalnych dekoracji Klienci salonu w Orzeszu mogą teraz znaleźć w strefie z dodatkami. Piękne wazony, tekstylia, dywany, oświetlenie oraz akcesoria niezbędne w łazience, garderobie czy jadalni będą idealnym uzupełnieniem planowych zmian wnętrza domu.
 
„Ogromnie cieszymy się z przeprowadzonego remontu. Teraz budynek wygląda efektownie i idealnie komponuje się z otoczeniem. Zoptymalizowaliśmy całe wnętrze sklepu, aby ułatwić poruszanie się po salonie oraz wybór odpowiednich mebli i dodatków. Mamy nadzieję, że Klientom spodoba się odmieniona ekspozycja i zainspiruje ich do wprowadzania pozytywnych zmian w ich wnętrzach. Stale udoskonalamy jakość obsługi - nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachową poradę i zakupy w miłej atmosferze.” – mówi właściciel sklepu.
 
Zmodernizowany salon partnerski Black Red White w Orzeszu znajduje się blisko centrum miasta, przy ul. Gliwickiej 37A tuż przy drodze wojewódzkiej na Rudę Śląską. Klienci mogą skorzystać z usług dodatkowych – bezpłatnego transportu w okolicy Orzesza oraz profesjonalnego montażu.