Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Odnowiona ekspozycja salonu partnerskiego w Dębnie

Ekspozycja Black Red White w salonie partnerskim w Dębnie została całkowicie przebudowana i zaaranżowana w nowy, jeszcze bardziej funkcjonalny sposób. Klienci, odwiedzający sklep przy ul. Słowackiego 4, znajdą ciekawe inspiracje i sprytne rozwiązania pomocne przy urządzaniu zarówno dużych, jak i małych domowych przestrzeni.
 
W salonie partnerskim w Dębnie, na Klientów czeka wiele praktycznie i elegancko zaprojektowanych wnętrz. Gotowe aranżacje z pewnością pomogą podczas urządzania wnętrza marzeń. Odświeżona wystawa szerokiej oferty Black Red White sprawia, że wybór odpowiednich mebli dodatków jest jeszcze prostszy przyjemniejszy.
 
„Klienci są dla nas najważniejsi. Z myślą o ich wygodzie i komforcie przebudowaliśmy i zoptymalizowaliśmy ekspozycję jedynego w Dębnie salonu meblowego. Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany oraz mnóstwo ciekawych pomysłów na urządzanie wnętrz przypadną do gustu naszym Klientom.” – mówi właściciel sklepu.
     
W salonie partnerskim w Dębnie dostępne są meble do pokoi dziennych, pokoi młodzieżowych, jadalni oraz sypialni, a także szeroka oferta mebli tapicerowanych Black Red White, w której znaleźć można m.in. wygodne sofy i fotele oraz eleganckie narożniki. Klienci lubiący ład i porządek mogą wybierać spośród nowoczesnych i pojemnych szaf z drzwiami przesuwnymi. W bogatej ofercie dekoracji Black Red White, mieszkańcy Dębna znajdą m.in. gustowne oświetlenie, szeroki wybór tekstyliów i akcesoriów niezbędnych w jadalni, kuchni, łazience czy garderobie. Natomiast dla zwolenników szybkich i ekonomicznych zakupów przygotowano dział wyprzedaży.
 
Klienci mają do dyspozycji duży parking zlokalizowany tuż przy sklepie. Mogą także skorzystać z oferowanych przez salon usług – profesjonalnego montażu mebli oraz bezpłatnego transportu zakupionych towarów na terenie miasta.