Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Metamorfoza salonu partnerskiego w Warce

W kwietniu br. ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Warce przy ul. Warszawskiej 19 przeszła gruntowną zmianę. Na przeszło 400 m2 powierzchni Klienci znajdą teraz funkcjonalnie zaprezentowaną bogatą ofertę mebli do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego, przedpokoju oraz kuchni. Nowe przykładowe aranżacje pomieszczeń będą źródłem niewyczerpanych inspiracji do urządzenia wyjątkowego domu.
 
„Aby ułatwić Klientom naszego salonu zakup odpowiednich mebli z bogatej oferty Black Red White, podzieliliśmy przestrzeń ekspozycji na kilka funkcjonalnych stref. W każdej z nich znajdują się meble pogrupowane tematycznie, co ułatwia szybkie dotarcie do poszukiwanego asortymentu. Klienci z pewnością znajdą tu wiele ciekawych pomysłów na aranżację mieszkania w ulubionym stylu.” – mówi właściciel sklepu.
 
W salonie zaaranżowano również specjalny dział poświęcony kuchniom, w którym znaleźć można gotowe inspiracje z wykorzystaniem mebli kuchennych Family Line, Junona Line oraz Nika. Szeroki wybór wygodnych i eleganckich mebli tapicerowanych, które zapewniają komfortowy wypoczynek, z pewnością ucieszy wszystkich domatorów. Z kolei, Klienci ceniący ład i porządek mogą zakupić pojemne i praktyczne szafy z drzwiami przesuwnymi. Meble dostępne są w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a urządzenie domowego wnętrza będzie łatwe i przyjemne.
     
W wareckim salonie partnerskim przygotowano też cieszący się rosnącą popularnością dział wyprzedaży, w którym od ręki dostępnych jest wiele mebli w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci mogą skorzystać z fachowej pomocy wykwalifikowanego personelu oraz z usług dodatkowych - montażu i transportu.