Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Odmieniona ekspozycja mebli i dodatków w Złotowie

Salon partnerski Black Red White w Złotowie zakończył gruntowną przebudowę ekspozycji meblowej. Funkcjonalnie zorganizowana przestrzeń oraz wysoka jakość obsługi Klienta to niewątpliwie główne zalety odnowionego sklepu. Od teraz Klienci mogą w jeszcze bardziej przyjazny sposób wybierać wymarzone meble i dekoracje do swoich wnętrz.
 
„Już od 18 lat współpracujemy z Black Red White. Jesteśmy dumni z tak długotrwałego partnerstwa, które przekłada się na setki pięknie i praktycznie urządzonych wnętrz oraz tysiące zadowolonych Klientów. Zdecydowaliśmy się na przebudowę dotychczasowej ekspozycji, aby zakupy w naszym salonie były jeszcze przyjemniejsze a dostęp do bogatej oferty Black Red White w pełni satysfakcjonujący” – mówi właściciel sklepu.
       
Nowym elementem ekspozycji przy ul. Staszica 7 w Złotowie jest podział na strefy oraz ponad 20 przykładowych wnętrz zaaranżowanych na powierzchni 950m2, które będą niezastąpioną inspiracją podczas urządzania własnego M.
 
W sklepie Klienci znajdą eleganckie, modne i trwałe meble do salonu, sypialni, jadalni, kuchni czy przedpokoju z najnowszych kolekcji Black Red White oraz bogatą ofertę mebli tapicerowanych. Dostępne są tu również praktyczne i nowoczesne szafy z drzwiami przesuwnymi, meblościanki oraz stylowe dekoracje i akcesoria nadające wnętrzom wyjątkowy charakter. W odnowionym salonie znajduje się również dział wyprzedaży. Znaleźć w nim można wiele atrakcyjnych, dostępnych od ręki mebli w bardzo korzystnych cenach.
 
Klienci sklepu mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak profesjonalny montaż oraz darmowy transport na terenie miasta. Salon partnerski w Złotowie zlokalizowany jest w dogodnym miejscu, przy ul. Staszica 7, przy drodze wylotowej na Piłę.