Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon partnerski w Barlinku

W salonie partnerskim Black Red White w Barlinku zostały wdrożone nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne. Teraz Klienci sklepu przy ul. Niepodległości 1 mają jeszcze wygodniejszy dostęp do pełnej oferty mebli i dekoracji Black Red White. Nowa, wzbogacona ekspozycja sprawia, że urządzanie wnętrza stanie się pasjonującą i inspirującą przygodą.
 
„Bardzo cenimy współpracę z Black Red White, która trwa już ponad 15 lat! Nie szczędząc czasu i wysiłku dbamy o każdy szczegół ekspozycji, dlatego jesteśmy przekonani, że wprowadzone w naszym salonie ulepszenia pomogą Klientom w wyborze odpowiednich mebli oraz dodatków” – mówi właściciel sklepu.
       
Na odnowionej,  ponad 350 m2 powierzchni przygotowano kilkanaście optymalnie zaaranżowanych wnętrz, gdzie łatwo teraz znaleźć odpowiednie wyposażenie do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni czy jadalni. Na szczególną uwagę zasługuje piękne studio kuchni. Wyeksponowano tu najciekawsze propozycje mebli na wymiar Senso Kitchens oraz kuchnie modułowe Family Line. Zaangażowani specjaliści chętnie pomogą przy zaprojektowaniu indywidualnej kuchni zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.
 
W ofercie salonu w Barlinku dostępne są również nowoczesne i funkcjonalne szafy z drzwiami przesuwnymi, pakowne meblościanki, szeroki wybór komfortowych mebli wypoczynkowych oraz specjalny dział z gustownymi dekoracjami i akcesoriami do jadalni, garderoby czy łazienki.
 
Klienci salonu mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak profesjonalny montaż oraz darmowy transport na terenie miasta. Salon partnerski w Barlinku znajduje się w centrum miasta przy ul. Niepodległości 1.