Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Salony partnerskie Black Red White po metamorfozie

Zainteresowanie ofertą Black Red White owocuje powstawaniem nowych punktów handlowych sieci partnerskiej oraz odnawianiem dotychczasowych ekspozycji. W dniach 15 i 16 maja odbyły się otwarcia 4 kolejnych sklepów - profesjonalnego studia kuchni w Zielonce, nowego salonu partnerskiego w Rudniku nad Sanem oraz re-otwarcia dwóch istniejących już ekspozycji po gruntownej przebudowie – w Witkowie i Rybniku. Teraz asortyment Black Red White jest jeszcze bliżej Klientów.
 
W miejscowości Zielonka przy ul. Mareckiej 96a otwarto nowe, profesjonalne studio kuchni Black Red White z ofertą kuchni na wymiar o wysokim standardzie Senso Kitchens oraz kuchni modułowych Family Line. Na ekspozycji zaaranżowano przykładowe wnętrza z wykorzystaniem takich kolekcji jak Saperavi, Kasetta, 38th Elysee Avenue oraz Tapo. Przy zakupie kuchni Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomiar pomieszczenia, indywidualny projekt oraz montaż.
 
To właśnie kuchnia jest sercem mieszkania. Musi być zatem nie tylko elegancka, ale też funkcjonalnie i fachowo urządzona. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od wykonania projektu w formie wizualizacji komputerowej 3D. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne przyzwyczajenia oraz tryb życia gospodarzy, dzięki czemu powstałe kuchnie skrojone są dokładnie na miarę ich potrzeb.” – mówi właściciel sklepu w Zielonce.
      
Oprócz kuchni w salonie można kupić szafy z drzwiami przesuwnymi Colin oraz stoły Vario. Nowe studio kuchni sprzyja rodzinnym zakupom – specjalnie dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw.
 
Nowy punkt sprzedaży powstał również w Rudniku nad Sanem przy ul. Mickiewicza 57. To pierwszy w tym mieście salon z ofertą Black Red White. „Bardzo cieszymy się z otwarcia pierwszego salonu partnerskiego największej polskiej grupy meblarskiej w Rudniku. Mieszkańcy miasta i okolic będą mogli teraz szybko i komfortowo dotrzeć do cieszącej się popularnością oferty Black Red White.– mówi właściciel salonu w Rudniku nad Sanem.
 
 
Na powierzchni 400 m2 zaaranżowano kilkanaście optymalnie urządzonych wnętrz. W ofercie można znaleźć meble do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, jadalni, przedpokoju, a także  meble kuchenne z kolekcji Family Line, Nika czy Junona Line. Ponadto salon oferuje meble tapicerowane i szafy z drzwiami przesuwnymi Colin.
 
 

W Rybniku przy ul. Jankowickiej 9 gruntownie przebudowano ekspozycję mebli i dodatków w salonie partnerskim Black Red White. Efektem tej metamorfozy jest ponad 40 wyjątkowych aranżacji. Na przestronnej powierzchni 700 m2 Klienci znajdą wiele ciekawych inspiracji, podpowiedzi oraz praktycznych rozwiązań przydatnych podczas urządzania własnych „czterech kątów”. „Jesteśmy przekonani, że nowa odsłona bogatej oferty Black Red White zachęci mieszkańców naszego miasta do zmian w aranżacji swoich wnętrz. Czasem wystarczy mały dodatek – gustowna lampka, kolorowy dywan czy pościel z kwiatowym wzorem – aby zupełnie zmienić wystrój pokoju” – komentuje właściciel salonu w Rybniku.

 

Klienci zauważą także znaczne zmiany w salonie partnerskim Black Red White w Witkowie przy ul. Poznańskiej 26. Odnowiona ekspozycja mebli i dekoracji znajduje się na dwóch piętrach i zajmuje łącznie 520m2. W przestronnym wnętrzu sklepu zaaranżowano 30 przykładowych wnętrz, w których zaprezentowano zarówno nowości, jak i sprawdzone kolekcje z oferty Black Red White. W salonie znajduje się również dział poświęcony kuchniom Family Line i Junona Line, szeroka ekspozycja mebli tapicerowanych, szaf z drzwiami przesuwnymi oraz dział wyprzedaży, w którym dokonać można szybkich i ekonomicznych zakupów mebli i dodatków. „Już od 1998 r. współpracujemy z Black Red White. Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz produktów oraz usług na najwyższym poziomie, dlatego decyzja o przebudowie naszych wnętrz była naturalnym krokiem w utrzymywaniu wysokich standardów i odpowiedzią na rosnące oczekiwania Klientów” – mówi właścicielka salonu w Witkowie.

 

W nowych i przebudowanych salonach partnerskich zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne, dzięki którym Klienci w jeszcze wygodniejszy sposób mogą  korzystać z pełnej oferty mebli i dekoracji Black Red White. Nowa, wzbogacona ekspozycja sprawia, że urządzanie wnętrza stanie się pasjonującym przeżyciem. W każdym z salonów Klienci mogą liczyć na usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport.