Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowe ekspozycje mebli w Otwocku, Śremie, Żarach i Chodzieży

Na początku czerwca 2014 roku firma Black Red White zmodernizowała ekspozycję mebli i dodatków w 4 salonach partnerskich. Na mieszkańców Otwocka, Śremu, Żar oraz Chodzieży w odnowionych sklepach czeka wiele ciekawych inspiracji do urządzenia wymarzonego M.
Salon partnerski Black Red White w Otwocku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Otwocku
Nowo otwarty salon partnerski w Otwocku przy ul. Kołłątaja 4 zajmuje powierzchnię 400 m2. W sklepie zaaranżowano kilkanaście przykładowych wnętrz pokojów dziennych, młodzieżowych, jadalni oraz sypialni. Amatorów pięknych kuchni z pewnością ucieszy strefa mebli kuchennych, w której można zakupić kolekcje z linii Family Line oraz zamówić kuchnie na wymiar Senso Kitchens. W salonie znajduje się również oferta stołów i krzeseł, a także sof, wersalek narożników, w tym nowości z portfolio praktycznych mebli tapicerowanych Family Line. W ofercie sklepu przy ul. Kołłątaja 4 nie mogło zabraknąć ekspozycji szaf, w tym szaf z drzwiami przesuwnymi Colin.
 
„Zapraszamy w najbliższych dniach wszystkich mieszkańców Otwocka i okolic do odwiedzenia naszego nowo otwartego salonu meblowego. Jesteśmy obecnie jedynym przedstawicielem oferującym asortyment Black Red White w Otwocku. Meble w naszym salonie prezentowane są w nowoczesnych aranżacjach, które z pewnością zainspirują Klientów przy projektowaniu własnych mieszkań.”– mówi właściciel salonu w Otwocku.
Salon partnerski Black Red White w miejscowości Śrem Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Żarach
Również mieszkańcy Śremu mogą liczyć na miłą niespodziankę odwiedzając salon partnerski przy ul. Wiejskiej 16. Na powierzchni aż 980 m2 zaprezentowano zarówno nowości, jak i cenione przez Klientów kolekcje mebli przeznaczonych do pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni czy jadalni. W salonie znajduje się także dział wyprzedaży oraz Strefa Dobrych Cen. Udane zakupy gwarantowane!
 
„Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego po zmianie ekspozycji. Teraz dokonanie właściwego wyboru mebli jadalnianych, młodzieżowych, tapicerowanych, sypialni, kuchni, szaf, a nawet krzeseł i stołów jest dziecinnie proste” – komentuje właściciel salonu w miejscowości Śrem.
Salon partnerski Black Red White w Żarach   Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Chodzieży   Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Chodzieży   Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w miejscowości Śrem
Gruntowne zmiany przeszedł także salon partnerski Black Red White w Żarach przy ul. Podwale 7. Na Klientów czeka odświeżona ekspozycja, która zajmuje powierzchnię 760 m2. W specjalnie zaprojektowanych strefach Klienci z łatwością znajdą inspiracje do urządzenia praktycznie każdego wnętrza – od salonu, przez kuchnię, kończąc na garderobie. W salonie można kupić m.in. szafy z drzwiami przesuwnymi Colin, F-19, Koda czy Kamix.
 
„Nasz salon jest największym punktem handlowym oferującym asortyment meblowy Black Red White w tym rejonie. Warto do nas zajrzeć i zachwycić się ciekawymi aranżacjami będącymi inspiracją do projektowania własnych wnętrz. Salon posiada dużą ekspozycję układów kuchennych, a nasi projektanci dysponują programem komputerowym wysokiej klasy, który pozwala stworzyć wyjątkowo realistyczny projekt przyszłej kuchni, dopasowanej do indywidualnych potrzeb” – zachęca właściciel salonu w Żarach.
 
Znaczne zmiany ekspozycyjne przeszedł także salon partnerski Black Red White w Chodzieży przy ul. Ofiar Gór Morzewskich 62. Odnowiona oferta mebli i dodatków Black Red White zajmuje 960 m2. W sklepie znajdują się działy poświęcone aranżacji funkcjonalnej kuchni, przestronnego salonu czy wygodnej jadalni. W 43 przykładowych wnętrzach zaprezentowano zarówno nowości, jak i najbardziej popularne wśród Klientów kolekcje meblowe. Znajdziemy tu również Dział Wyprzedaży.
 
„W ostatnich dniach salon przeszedł ogromną metamorfozę. Przebudowano aranżacje oraz ustawiono meble według stylów i grup produktów. Ekspozycje wzbogacono o artykuły wyposażenia wnętrz oraz bogatą ofertę mebli kuchennych. Metamorfoza z pewnością mile zaskoczy naszych stałych Klientów i przekona nowych do odwiedzenia nas” – podsumowuje właściciel salonu w Chodzieży.
 
Mieszkańcy Otwocka, Śremu, Żar oraz Chodzieży mogą liczyć na fachową i miłą obsługę oraz usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport zamówionych mebli.