Metamorfoza salonów partnerskich w Bielsku-Białej, Pszczynie oraz Kępnie
Firma Black Red White przeprowadziła zmiany w kolejnych salonach partnerskich. Tym razem zupełnie nowe i zoptymalizowane propozycje na urządzenie funkcjonalnych i eleganckich domowych pomieszczeń czekają na mieszkańców Bielska-Białej, Pszczyny oraz Kępna. W odnowionych salonach zastosowano nowoczesne rozwiązania w prezentowaniu asortymentu, które ułatwiają zakupy mebli do wymarzonego wnętrza.
![]()
„Nowe miejsce, odmieniony wystrój, nowości i sprawdzone kolekcje od Black Red White – to wszystko znajdą mieszkańcy Bielska-Białej w naszym zmodernizowanym salonie. W obecny wygląd sklepu włożyliśmy wiele wysiłku. Wprowadzone zmiany z pewnością przypadną do gustu naszym obecnym i przyszłym Klientom” – mówi właściciel sklepu w Bielsku-Białej.
![]()
„Nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne, które zostały zastosowane w naszym salonie zapewniają lepszy dostęp do bogatej oferty produktowej Black Red White oraz zachęcają Klientów do odważnych zmian w aranżacji swoich wnętrz. Urządzanie mieszkania może być ekscytującą przygodą, jeśli wszystkie niezbędne elementy można dobrać w jednym miejscu” – mówi właściciel sklepu w Pszczynie.
![]() ![]()
Mieszkańcy Bielska-Białej, Pszczyny oraz Kępna mogą liczyć na miłą atmosferę podczas zakupów, fachową pomoc wykwalifikowanego personelu a także skorzystać z usług dodatkowych: profesjonalnego montażu oraz transportu na terenie miasta.
|