Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Grupa Black Red White wyróżniona w rankingach Kuriera Lubelskiego oraz Dziennika Wschodniego

Firma Black Red White zajęła czołowe miejsca w tegorocznych rankingach największych firm Lubelszczyzny opracowanych przez Kurier Lubelski oraz Dziennik Wschodni. Wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz został doceniony m.in. w takich kategoriach jak: Firmy z największym przyrostem zatrudnienia, Najwięksi pracodawcy oraz Najwięksi eksporterzy.
 
Ranking największych firm Lubelszczyzny 2014 W „Setce Kuriera”, zestawieniu opracowanym przez redakcję Kuriera Lubelskiego, Black Red White uplasowała się na 6. pozycji w ogólnym rankingu oraz zajęła następujące lokaty w zestawieniach dodatkowych: 2. miejsce wśród Firm z największym przyrostem zatrudnienia, 3. wśród Największych eksporterów, 6. wśród Firm z największym zyskiem oraz 7. wśród Największych inwestorów w regionie.
 
„Złota Setka Dziennika Wschodniego” to drugi ranking, w którym co roku prezentowane są najlepsze firmy Lubelszczyzny. W całościowym zestawieniu tworzonym przez redakcję Dziennika Wschodniego Black Red White również znalazła się w pierwszej 10-ce – zajmując 6. miejsce. W zestawieniach dodatkowych polska grupa meblarska znalazła się w takich kategoriach jak: Najwięksi pracodawcy, Najwięksi eksporterzy, Przemysł, Najwyższy zysk brutto, Najwięksi inwestorzy oraz Dynamika zatrudnienia.
 
Cieszy nas wysoka pozycja, którą zajęliśmy w rankingach „Setki Kuriera” oraz „Złotej Setki Dziennika Wschodniego”. Obecność pośród największych firm Lubelszczyzny jest dowodem na to, że obrana przez nas strategia przekłada się na budowę silnej polskiej marki, jaką jest Black Red White. Biorąc pod uwagę wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz dynamiczny rozwój sieci salonów wyposażenia wnętrz jesteśmy przekonani, że trend zatrudniania i tworzenia nowych miejsc pracy utrzyma się również w najbliższym czasie” – mówi Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White S.A.
 
Black Red White może pochwalić się ponad 20-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży mebli. W tym czasie firmie udało się wypracować wizerunek solidnego producenta i dystrybutora, ale przede wszystkim marki oferującej kompleksową i zróżnicowaną ofertę wyposażenia wnętrz.