Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon firmowy Black Red White w Bełchatowie

Firma Black Red White powiększyła sieć salonów własnych o kolejny punkt sprzedaży. Wiele wnętrzarskich inspiracji, bogata oferta mebli i dekoracji oraz atrakcyjne promocje – to wszystko i jeszcze więcej można teraz znaleźć w nowym salonie firmowym w Bełchatowie.  
 
W nowo otwartym sklepie Black Red White w Bełchatowie przy ulicy Czaplinieckiej 3 w Centrum Handlowym Estakada wyeksponowano nowości oraz sprawdzone i lubiane kolekcje meblowe. Wnętrze sklepu – zajmujące powierzchnię 800 m2 – podzielono na funkcjonalne i praktyczne strefy, w których zaprezentowano wiele przykładowych aranżacji pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz przedpokojów. Klienci znajdą tu również szeroką ofertę stołów, krzeseł i szaf. Przemyślana organizacja przestrzeni sklepu sprawia, że odnalezienie konkretnych produktów jest niezwykle szybkie i przyjemne.
 
W dziale poświęconym kuchniom wyeksponowano przykładowe układy z wykorzystaniem funkcjonalnych mebli modułowych Family Line oraz przygotowywanych na wymiar – kuchni Senso Kitchens. W zaplanowaniu idealnej zabudowy kuchennej pomoże profesjonalnie przygotowany personel, który nie tylko opracuje projekt kuchni, ale także dobierze odpowiednie rozwiązania do każdej przestrzeni.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Bełchatowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Bełchatowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Bełchatowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Bełchatowie
Klienci salonu w Bełchatowie mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak profesjonalny montaż oraz transport. Do dyspozycji jest także parking. Nowy salon firmowy Black Red White przy ulicy Czaplinieckiej 3 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w sobotę od 9:00 do 15:00. Więcej szczegółów na temat salonu znaleźć można na stronie www.brw.pl.