Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Mieszkaj tak, jak lubisz – nowy katalog od Black Red White

Wciąż poszukujesz kolejnych inspiracji, które sprawią, że Twoje mieszkanie będzie dawało jeszcze więcej radości? Interesują Cię nowe pomysły na oryginalną i funkcjonalną aranżację wnętrz? To wszystko znajdziesz w nowym katalogu Black Red White 2014, który jest już dostępny w salonach i na stronie www.brw.pl. Wybierz meble najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i mieszkaj tak, jak lubisz!
 
Black Red White katalog 2014 W najnowszym katalogu Black Red White, prezentującym pełną ofertę mebli pokojowych, pojawiło się kilka ciekawych nowości. Osiem nowatorskich kolekcji, a wśród nich Rabesca, Danton, Nikko, Rosti, Antwerpen, Fini, Elpasso oraz Lejla sprawią, że Twój dom lub mieszkanie stanie się piękne i funkcjonalne, a Ty na nowo je pokochasz.
 
W katalogu znajdziesz kolekcje meblowe przeznaczone do pokoju dziennego, młodzieżowego, jadalni, sypialni, gabinetu i przedpokoju. Rozbudowana oferta systemów modułowych oraz zestawów cechuje się różnorodnością stylów, kolorów i materiałów. Spośród tak szerokiego asortymentu każdy może wybrać meble idealnie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.
 
Jeśli planujesz zmienić wystrój pokoju dziennego, umeblować nową sypialnię czy wymienić meble w pokoju dziecka, koniecznie zobacz najnowszy katalog Black Red White. Możesz go obejrzeć już teraz na stronie www.brw.pl. Katalog dostępny jest również w salonach Black Red White.