Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowe salony partnerskie we Włocławku i Pawłowicach oraz optymalizacja wystaw w Głownie, Kamiennej Górze, Szczecinku i Płońsku

Nowo otwarte salony partnerskie Black Red White we Włocławku i Pawłowicach to okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami meblarskimi i wybrać najlepsze oferty do własnego mieszkania. Również mieszkańcy Głowna, Kamiennej Góry, Szczecinka i Płońska będą mile zaskoczeni odwiedzając odświeżone lokalne sklepy partnerskie największego polskiego producenta mebli.
 
Zupełnie nowy salon meblowy został otwarty we Włocławku przy ul. Kruszyńskiej 3. Na powierzchni sklepu rozlokowano 15 inspirujących i funkcjonalnych aranżacji wnętrz z wykorzystaniem mebli Black Red White. Wśród nich znajdują się najnowsze kolekcje polskiego producenta, jak modernistyczny system Fini, nowoczesny komplet Azteca, eleganckie moduły z kolekcji Lejla czy Elpasso. W asortymencie przeważają dzienne meble pokojowe, jednak w ofercie sklepu nie brakuje także stołów, krzeseł, szaf z drzwiami przesuwanymi czy materacy.
 
Kolejny salon partnerski Black Red White otwarto w odnowionym i rozbudowanym obiekcie handlowym w Pawłowicach, przy ul. Leśnej 16. Nowy salon oferuje Klientom szeroki wachlarz mebli w zróżnicowanych wariantach stylistycznych do wyposażenia dowolnego wnętrza. Oprócz nowości Black Red White, w salonie dostępna jest także zabudowa kuchenna z linii Junona Line i Family Line. 35 przykładowych aranżacji dostarczy kupującym pomysłów na urządzenie wymarzonego mieszkania.
 
„Przygotowując nasz salon do otwarcia skupiliśmy się na szerokim asortymencie oraz wysokim standardzie ekspozycji. Naszym Klientom chcemy dostarczać nie tylko bogaty wybór mebli, ale przede wszystkim zadbać o indywidualne podejście” – mówi właściciel salonu w Pawłowicach.
 
Daleko idące zmiany zaszły w salonie partnerskim w Głownie, przy ul. Dworskiej 5a. Nowością jest wygodne ustawienie mebli wg ich funkcji, co ułatwi Klientom szybkie znalezienie tego, czego potrzebują. Salon oferuje bogaty asortyment wyposażenia jadalni, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Meble do kuchni Klienci mogą wybierać spośród linii Junona Line i Family Line, a okazyjnych ofert mogą szukać w strefie dobrych cen oraz dziale wyprzedaży. Na terenie miasta i w jego najbliższej okolicy Klienci mogą liczyć na bezpłatny transport zakupionych mebli.
 
Modernizację przeszła także wystawa mebli i dodatków w salonie partnerskim Black Red White w Kamiennej Górze, przy ul. Spacerowej 5. Sklep o powierzchni 900 m2 oferuje Klientom szeroki wybór mebli do aranżacji dowolnego pomieszczenia w domu. W profesjonalnym studiu kuchni odwiedzający mają możliwość zamówienia indywidualnego projektu zabudowy kuchennej z linii Senso Kitchens lub Family Line. Osoby ceniące ekonomiczne zakupy znajdą coś dla siebie w dziale wyprzedaży.
 
„Optymalizacja naszego salonu objęła zarówno dostępny asortyment, jak i jego ekspozycję. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną do gustu naszym Klientom” – mówi właściciel salonu w Kamiennej Górze.
 
Na mieszkańców Szczecinka czeka odświeżony salon meblowy przy ul. Wiśniowej 10. Przestrzeń została podzielona na praktyczne strefy – mebli nowoczesnych, klasycznych, młodzieżowych, szaf przedpokojowych, materacy, sypialni oraz mebli tapicerowanych. W salonie dostępne są zarówno nowe kolekcje Black Red White - Lejla, Elpasso, Antwerpen, Azteca, Nikko - jak i te najbardziej popularne wśród Klientów. W sklepie znajduje się również dział wyprzedaży, w którym można dokonać szybkich i ekonomicznych zakupów.
 
Gruntowną przemianę przeszedł także salon meblowy w Płońsku, przy ul. Młodzieżowej 54. Klienci zauważą nowe, wygodne pogrupowanie asortymentu wg funkcji, które ułatwi im dobór mebli odpowiednich do metrażu i wystroju mieszkania. Odwiedzający z łatwością wyposażą pokój dzienny, sypialnię czy jadalnię, wybiorą elegancki stół, wygodne krzesła oraz meble tapicerowane. W ofercie sklepu znajdują się również pakowne szafy z drzwiami przesuwanymi Colin, F-19 i Kamix, a także meble kuchenne z linii Junona Line, Family Line oraz Senso Kitchens.
 
„Profesjonalni projektanci stworzyli zupełnie nowe układy ekspozycyjne, więc nasza wystawa meblowa uległa całkowitej przemianie. Ciekawe aranżacje będą inspiracją do projektowania własnych wnętrz” – mówi właściciel salonu w Płońsku.
 
Lokalizację i godziny otwarcia sklepów znajdziesz w zakładce sieć sprzedaży.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Szczecinku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Kamiennej Górze Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Głownie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Głownie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Szczecinku